PySblog pyta: czy jesteś już ponad nowością?

Ogólnie jestem na korzyść zabawy. Pro-Fun, jeśli chcesz. Lubię lody i szczenięta oraz wiele rzeczy, które zwykle są uważane za zabawne. Dobrze sobie radzę na imprezach. Nudzę się jednak, jest zabawną modą. Kiedy widzę torby jak Moschino jeden powyżej, nieoczekiwanie czuję się bardzo zmęczony.

Zabawne jest to, że po prostu musi się zdarzyć; Nie można go zbudować. Dlatego tak wiele osób jest rozczarowanych w sylwestra: powiedzenie sobie, że wyjdziesz i będziesz mieć jak najwięcej zabawy, zasadniczo gwarantuje, że nie zbliży się do tego celu, ponieważ będziesz zbyt siebie samowystarczalny Świadomy i niepokojący, czego możesz przegapić. Gdy otwieramy 2016, nowatorskie torby (i ogólnie nowość) osiągnęły punkt tych złych imprez Nye; Są tak okaleczająco samoświadomi zabawy, jaką starają się mieć, że w ogóle nie będą się bawić.

Nie doszedłem do tej opinii bez konfliktu wewnętrznego. Ogólnie rzecz biorąc, jestem przeciwny standardowej polityce mody z zasady i na korzyść ludzi noszących i noszących rzeczy, które sprawiają, że czują się najbardziej podobni do siebie, nawet jeśli są to rzeczy, które osobiście buntują się na poziomie estetycznym. Kiedy to piszę, siedzę w biurze Purseblog w sztucznym futrze lamparta, zarówno dlatego, że jest tu zimno, jak i dlatego, że płaszcz, w całej jego niedorzeczności, jest najwspanialszą rzeczą, jaką posiadam. Mam fioletowe włosy. Moje podejście jest zdecydowanie „Czy ty”.

Tyle że nie możemy już tego robić? Moschino jest prawdopodobnie najgorszym przestępcą, gdy dotyczy wyprzedzenia tego rodzaju wstępnie zapakowanego wymuszonego zabawy dla odbiorców mody, ale teraz nie jest to jedyna marka w grze. W rzeczywistości wydaje się, że wielu projektantów przesunęło się na ten konkretny rodzaj owoców. Jest jednak sposób, aby być nowatorskim i zabawnym bez brania w sztuczkę, i nie ma nic efektownego w pobieraniu dużo pieniędzy za coś, co wygląda tanio ze względu na żart. Mam nadzieję, że moda znajduje sposób, aby pozostać po idealnej stronie linii w 2016 roku; W końcu nie jest to, za co płacimy wszystkie te pieniądze?

Jeśli się nie zgadzasz i po prostu wskoczyłeś, aby dowiedzieć się o torbie w górę, może to być twoje za 995 USD za pomocą Saks.

Leave A Comment