Przedstawiamy: Peter Nitz Zuich

Po pięciu latach prowadzenia Purseblog rzadko wpadłem na zupełnie nowego projektanta, który czuję się absolutnie zdumiony, podekscytowany i urzeczony. Właśnie to czuję, kiedy patrzę na projekty Petera Nitza Zurychu. Jego projekty zwróciły moją uwagę od pierwszego spojrzenia i jeszcze mnie nie pozwoliło. Marzeniem Petera było posiadanie ateliera, w którym kształtuje i zszywałby najlepsze dostępne skórki całkowicie ręcznie i akcentują je oszałamiającą biżuterią, aby stworzyć wyraźne i cenne torebki. I to marzenie spełniło się w jego firmie imiennikowej. Wiele projektów z kolekcji arcydziełów jest dostosowanych do zamówienia. Ceny różnią się w zależności od połączenia typu i wielkości użytych skór, wraz z używaną kawałkiem biżuterii.

O użyciu broszek w swoich projektach Peter powiedział mi,

„Jestem kolekcjonerem i miłośnikiem wszystkich rzeczy w stylu vintage i antyków. Zawsze przyciągały mnie te niesamowite zabytkowe broszki, które po prostu nie zwracają uwagi, jaką są warte, ponieważ broszki nie są tak stylowe. Z drugiej strony torby! Pomyślałem więc, że będzie to wspaniały sposób na ponowne ożywienie tych niesamowitych biżuterii. ”

W swojej ulubionej kombinacji opracował Piotra, powiedział:

„Moimi osobistymi faworytami muszą być pająk i mucha, co jest zabawne, ponieważ możesz bawić się z umieszczeniem i mają trochę ruchu, gdy nosisz torbę. Również ćma wiktoriańskiego Moonstone, która jest po prostu niesamowitą zabytkową biżuterią. Mam dobrą kolekcję broszek, czekając na użycie najlepszej torby, a niektóre z moich ulubionych biżuterii wciąż tam są ”.

Uwielbiam dobrze wykonaną egzotyczną torbę dla ubranego wyglądu. Te sprzęgła nie tylko pasują do rachunku, ale także wyraźnie pokazują stosowane skórki wysokiej jakości. Ponadto dodana wstążka i detale biżuterii są idealnym akcentem, aby pomóc tym torbom oderwać się od innych. Jestem sprzedany!

Pamiętaj, aby zapytać Petera Nitza online o wiele więcej informacji i cen!

Annalena chwyta w żywych niebieskich matowych aligatorach z wiktoriańską pszczołą Moonstone | 14 000 $

Wstążka chwyt w łupkowym matowym aligatorze z jedwabną aksamitną wstążką w łososie | 14 000 $

Annalena chwyt w kości słoniowej naturalny matowy krokodyl z diamentem i szmaragdową żabą | 9 000 $

Burgundowe matowe aligator chwyt szarą wstążkę Grosgrain i Spider/Fly | 9 000 $

Annalena chwyć czarny matowy aligator z Diamond i Pearl Bee | 10 500 USD

Wstążka chwyt w naturalnej jaszczurce pierścieniowej z śliwkową wstążką grozgrain oraz perłą i złotym owadem | 3200 $

Lillie Kopelope Chwyt w Fuchsia błyszcząca jaszczurka i duża pszczoła z diamentami/szafirami | 9 000 $

Chwyt wstążki w szarym matowym aligatorze z ręcznie barwioną jedwabną aksamitną wstążką w różowej i antycznej diamentowej broszce | 14 000 $

Leave A Comment