Przedstawiamy torbę Céline Soft Cube

Céline’s torebka ma trzy prędkości: dziwne rzeczy na wybiegu, które są stworzone tylko na sezon, widoczne charakterystyczne torby, takie jak bagaż, a także torba na wycieczka, a także prosty, praktyczny konik roboczy Torby takie jak trio lub Cabas uosabiają charakterystyczny minimalizm luksusowy marki, a także odgrywają niezbędne funkcje w szafach niezliczonych kobiet. Trzecia klasyfikacja nie jest tak fantazyjna jak pierwsze dwa, jednak prawdopodobnie jest wtedy, gdy Céline jest tak ceniona jak marka przez miłośników toreb, a także najnowszym uczestnikiem składu jest torba Céline Soft Cube, zupełnie nowa na jesień 2017 roku .

Miękka torba na kostki jest trafnie nazwana: Korpus torby ma kwadrat 9 ″ na 9 ″ (głębokość 5 ″), zwykle renderowaną w giętkiej skórze cielęcej zarówno na zewnątrz, jak i wnętrze. (W tym sezonie są również wersje zamszowe, a także wersje ścinające.) Ma zarówno górne uchwyty, jak i pasek krzyżowy, często w kontrastowym kolorze, a także styl jest ukończony z zamykaniem zamka, a także dwie wewnętrzne płaskie szpule . W metodzie jest łatwe, że zawsze są najlepsze wyluzowane torby Céline, a także jego proporcje sugerują, że prawdopodobnie pomieści znacznie więcej, niż można się spodziewać na torbę, która nie jest nieporęczna ani ciężka. Dla mnie wydaje się, że to nowa idealna torba weekendowa.

Na razie torba Céline Soft Cube jest dostępna tylko w jednym rozmiarze, który marka nazywa małą. Zwykle uważam, że podanie wielkości torby sugeruje, że nadejdą rozmiary dodatków, a także podobnie jak wiele marek, Céline często wprowadza nowe rozmiary debiutanckich stylów, które pokazują widoczne po sezonie lub dwóch.

Jeśli chodzi o koszty, miękka kostka jest zgodnie z innymi torbami Céline. W Calfskin sprzedaje się za 1700 USD, podczas gdy zamsz jest nieco mniej kosztowny za 1650 USD, a także w tym sezonie wersja Shearling przywróci 3 050 USD. Torba Céline Soft Cube znajduje się teraz w sklepach, a także domach towarowych.

Leave A Comment