To był mocno czarny, mocno darenchy tydzień dla celebrytów

na początku tego tygodnia, poinformowaliśmy, że Givenchy może oderwać się od niesamowicie wybitnej Antigony dzięki nowej kolekcji przed upadkiem 2016, a także celebrytki, a także celebrytki Robienie tego samego. Istnieją trzy różne torby Givenchy w tej podsumowania torebki celebrycznej, choć zaskakujące, tylko jedna to Antygona. (Ale co to za Antygona!) Że statystyki mogą nie wydawać się dla ciebie szczególnie znaczące, jednak patrzyłem na to, co celebrytki przynoszą przez trzy kolejne lata, więc jest to dla mnie dość znaczące.

Julianna Margulies
Torba miasta Balenciaga
1 835 USD za pośrednictwem Balenciaga
Julianna Margulies, gwiazda wielkiej małżonka, została niedawno znaleziona w AOL w Nowym Jorku z czarną skórzaną Balenciagą.

Karen David
Saint Laurent Sac de Jour Tote
2750 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Oto aktorka Karen David, kierująca się do swojego pojazdu z czarną skórzaną Saint Lurent Sac de Jour Tote; Wystąpiła na widoku, aby promować swój średniowieczny sitcom komediowy Galavant na ABC. (Tak, to jest coś.)

Katie Cassidy
Chanel Canvas Messenger Bag
Niedawno znaleziono gwiazdę Arrow, Katie Cassidy, spędzającą czas na plaży w Miami z torbą Messenger Chanel Canvas. Oczywiście jest jedną na długiej linii gwiazd z Ritzy Beach Torby.

Kendall Jenner
Givenchy mała torba Lukrezia
1 295 USD za pośrednictwem Nordstrom
Zespoły modowe Kendall Jenner były ostatnio wyjątkowo skoncentrowane na AB. Oto Kendall do Kate Somerville w West Hollywood z małą małą Lukrezią Givenchy. Jak widać, Givenchy Givenchy Kendall został wyposażony w jeden błąd w torbie Fendi.

Khloé Kardashian
Torba Givenchy Python Antigona
Kupuj Givenchy przez Saks
Oto rodzeństwo Kendall Khloé Kardashian opuszcza E! News Studio w LA z niewiarygodnie bogatą wersją Givenchy Antigona. Jeśli chcesz zapoznać się z wieloma różnymi odmianami Givenchy Antigona, sprawdź gwiazdy, a także ich torby Givenchy Antigona: retrospektywa.

Kylie Jenner
Plecak Monogram Louis Vuitton Palm Springs
1900 USD za pośrednictwem Louis Vuitton
A oto Kylie Jenner opuszcza estetykę laserową Sev w LA z delikatnym plecakiem Louis Vuitton. Ponieważ rozumiesz, że Jenners mają politykę tolerancji włosów zero ciała.

lily Collins
Torba Nightingale Givenchy
2190 USD przez Saks
Aktorka Lily Collins została niedawno znaleziona zadania w LA z gorącym czerwonym Givenchy Nightingale, który wydaje się, że ustanowiła naprawdę wyjątkowy zestaw mięśni brzucha, z nieznanych powodów.

Nicky Hilton
Chanel Young Boy Bag
Wreszcie, mamy Nicky Hilton, kierując się do soku w Beverly Hills z dokładnie dokładnie taką samą torbą Chanel Young Boy, którą widzieliśmy jej matkę, Kathy Hilton, w zeszłym tygodniu. Hilton Tradesies? A może po prostu zwolnienia z kolekcji domów w Hilton? Zgaduję to drugie.

Leave A Comment