Man Bag Monday: Valentino rockstuds, teraz dla kolesi

kilkakrotnie rozmawialiśmy o torebkach kobiet i tego, jak są dostosowane do rynku męskiego, a oto kolejny przykład tego dokładnie tego: Valentino Studded. Skórzana torebka może nie znieść rozpoznawalnego pseudonimu rockstud, ale nie musisz być ekspertem mody, aby zrozumieć linię projektową tej torby.

Pomimo faktu, że ćwieki są zazwyczaj nieco męskim ozdobą, Valentino wystawiło męską torbę z tymi licznymi stadnami. Tu i tam były torby ze stadnami narożnymi, a być może dlatego, że budowa tego uścisku (nazwijmy to tym, czym jest) oferuje tak liczne zakręty, że jest tak blisko „rockstuda”, jak przybyli kolesie. Jest to prawdopodobne, ponieważ pomimo konwencjonalnych skojarzeń stadnin torebki rockstuda są zwykle praktycznie hiper-feminina; Powodem, dla którego worki działają tak dobrze, jest to, że kołki zrównoważone wzorowi wzory. Study są niewiele do zrównoważenia, gdy dotyczy to projektowania mężczyzn.

Poza kwestią stadnin jest również kwestia sprzęgła mężczyzny. Jak zawsze, staram się być otwarty na to, kto potrafi zrobić, które torby, aw zeszłym tygodniu spotkałem zupełnie gorący koleś na metrze, wyglądając na dobrze ubranego, ale nie wyglądając, jakby starał się zbyt mocno, niosąc sprzęgło mężczyzny . Nie wyglądał o wiele bardziej kobiecy, niż wydawał się próbować patrzeć, który był gdzieś w pobliżu „nie kobieca”. Więc teraz wiem, że całkowicie możliwe jest złożenie miękkości w zasadzie niezależnie od tego, jak chce mężczyzna, chociaż należy powiedzieć, że bycie bardzo atrakcyjnym nie utrudnia przedsięwzięcia. Kup za 1245 USD za pośrednictwem pana Portera, jeśli chcesz spróbować sam.

Leave A Comment