Celebryty robią swoje obchody z Givenchy, Gucci, a także Celine

GV3 Givenchy to jeden z znacznie bardziej godnych uwagi stylów tego roku. Wydaje się, że celebrytki to lubią, jednak co dokładnie o tym czujesz? Jest to stosunkowo subtelny styl, nie tak wyjątkowy jak kilka większych hitów Givenchy z przeszłości. Czy jednak to jest to, czego wymaga rynek? Czy w morzu fantazyjnych worków na klapę i worki na pasy, czy to bagażona torba projektantowa wszyscy potrzebujemy? A może chcesz torbę Givenchy, która jest znacznie lepszym zadaniem ogłaszania się jako takiej za 2250 USD, a także na górę? Niecz się całkowicie oceniać.

Skai Jackson
Aktorka Skai Jackson była widziana w La Toting wokół tej wielokolorowej torby Louis Vuitton wypełnionej podręcznymi. W końcu ma 16 lat.

Kupuj torby Louis Vuitton tutaj

Sanaa Lathan
Znaleziono Sanaa Lathan, pozostawiając Craiga w Los Angeles z wytłoczoną torbą na płata Croc Saint Laurent.

Kupuj torby Saint Laurent tutaj

Jordana Brewster
Oto Jordana Brewster, również tutaj, pozostawiając Craiga z piękną turkusową niebieską torbą, która naprawdę wyskakuje z jej kwiatowymi spodniami.

Kupuj torby celaryczne tutaj

Lucy Hale
Lucy Hale ma zarówno sympatyczne maltipoo Elvis, jak i wręcz worka z klapą Chanel, a także spręży się w kierunku swojego pojazdu w LA.

Kupuj torby Chanel tutaj

Ashley Benson
A oto jej była Costar Ashley Benson, pozostawiając Craiga (oczywiście, gdzie inaczej byłaby?) Z nową torbą Givenchy GV3.

Kup Teraz

Diplo
Oto Diplo, pozostawiając nabożeństwo w Los Angeles, jednocześnie używając czarnej tajnej torby z paskiem w połączeniu z dżinsowym wykopem, a także różowym kapeluszem dzianinowym. Widzimy cię, Diplo!

April jak Geary
Oto April Like Geary (narzeczona Robin Thicke) przynieś bramkę Black Celine Nano nosząc, czekając na resztę jej uroczystości poza Craiga.

Kupuj torby celaryczne tutaj

Maren Morris
Wreszcie, oto piosenkarka muzyki country, Maren Morris, chwyta kawę w Nowym Jorku, przynosząc małą torbę Gucci Marmont.

Kup Teraz

Leave A Comment