Gwiazdy zostają złapane w śniegu z Louisem Vuittonem, trenerem i Todem

, tym razem mieszamy to z dużą ilością Louisa Vuittona (starego i nowego), trochę z Tod i nowych gadżetów z trenera, wszyscy owinięte świątecznymi śnieżnymi sezonami zimowymi. Jennifer Lopez naprawdę zaskoczyła nas swoim wyborem w tym tygodniu i zastanawiam się, czy nowa kampania reklamowa jest w jej najbliższej przyszłości. Nie sugerować, że musiała podpisać umowę o zasługę publicznie zabrania tej torby, ale torby J-Lo to zwykle pięciocyfrowe torby, a ta torba jest (stosunkowo) niezwykle przystępna cenowo. Kolor nas zaintrygowało.

Cheryl Cole
Oto brytyjska piosenkarka/autorka tekstów/osobowość telewizyjna Cheryl Cole opuszcza Bagatelle w Londynie z torbą Saint Laurent Blogger. Pamiętasz torbę blogerów? Bezwstydna próba Saint Laurent, by wyprodukować torbę, które blogerzy mogliby (być może) faktycznie stać?

Kup Teraz

Sophie Turner
Sophie Turner niedawno dołączyła do naszej małej parady entuzjastów Louisa Vuittona Pochette. Nasi czytelnicy konsekwentnie omawiali w sekcji komentarzy tej ody do Pochette, którą ta torba pierwotnie sprzedała za około 150 USD. Mój umysł jest naprawdę wysadzony.

Kupuj torby Louis Vuitton tutaj

Hailey Bieber
Oto Justin i Hailey, wciąż chodzą wokół Miami. Hailey nosiła nową torbę z klepsydry Balenciaga na lunch w Rusty Pelican.

Kup Teraz

Jennifer Garner
Jennifer Garner została niedawno znaleziona w Los Angeles, niosąc ten fioletowy tajemniczy plecak. Wygląda to bardzo podobnie do plecaków Saint Laurenta, ale zamek błyskawiczny nie ma w porządku. Podejrzewam, że jest to coś sprzed kilku lat. Kto ma Intel?

Ashley Tisdale
Oto Ashley Tisdale, w drodze do serii kompilacji w Nowym Jorku, aby promować swój nowy film wakacyjny z pionową torbą Trunk Louis Vuitton.

Kupuj torby Louis Vuitton tutaj

Chloë Grace Moretz
Znaleziono Chloë Grace Moretz docierającego do lotniska Heathrow z torbą Capucines Louis Vuitton. Czy wiesz, że Chloë ma nowy podcast prawdziwy przestępstwo?

Kupuj torby Louis Vuitton tutaj

Julia Stiles
Oto Julia Stiles, złapana w śniegu, gdy przybywa na imprezę Fundacji SAG-Aftra w Nowym Jorku, niosącą torbę D-stylizacyjną tod.

Kup Teraz

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez przyniosła ten nowy trener Tabby na specjalnym pokazie Hustlerów w Nowym Jorku. Tabby ma cenę w wysokości 350 USD, co czyni go najtańszą torbą, którą widzieliśmy, że J-Lo noszą od lat.

Kup Teraz

Leave A Comment