Trener kampanii New York Spring 2016 z udziałem Chloë Grace Moretz

trener jest już na miejscu od kilku sezonów. Z Stuart Vevers na czele nastąpiła zmiana i ta zmiana pomogła marce znacznie się rozwijać. Torby autokarowe zawsze były popularne i przez wiele pierwszych wypraw w designerskie torby, ale teraz znów poszukiwane są torby autokarowe.

Kampania reklamowa trenera 2016 z udziałem Chloë Grace Moretz właśnie wydała i przyjrzeliśmy się niektórym zdjęciom. Zdjęcia fotografa Mikaela Janssona znajdują się Chloë Grace Moretz na miejscu w Caumsett State Park w Huntington, w Nowym Jorku, nosząc i przewożący trener Spring 2016. Włączone torby to Swagger 27 Carryall i Mercer Satchel.

Klimat jest bardzo podobny do pokazu wybiegu, który odbył się w kultowym Highline w Nowym Jorku we wrześniu. Moretz, osadzony w oszałamiającym otoczeniu otoczonym delikatną trawą, daje kolekcji nowe życie. Swagger wielokolorowy to biodro na torbie, a patchwork Mercer daje bardzo Boho Amazing Girl Vibe. Więcej toreb wkrótce wyląduje, ale kilka jest dostępnych teraz za pośrednictwem Coach.com.

Trener Mercer Satchel
450 USD za pośrednictwem trenera

Trener Swagger 27
450 USD za pośrednictwem trenera

Leave A Comment