Marc Jacobs Spring 2009 Gotowy do noszenia

Czuję Marc Jacobs. On jest moim ulubionym. Naprawdę, myślę, że wszystko, co dotyka, jest genialne, nawet rzeczy, których wielu ludzi nie lubi. Jedna torba, której nigdy nie będę eBay (i wszyscy, którzy mnie znają, a moje torebki wiedzą, że ostatecznie wszystko eBay) to mój czarny pręt z kilku lat. Więc kiedy Megs zapytał mnie, czy chcę napisać program z New York Fashion Week, moja reakcja była znacznie mniej więcej: „Marc Jacobs !!!!!! 11 !! 1!”, Ponieważ jeden z najbardziej fantastycznych Chwile w aspirującym życiu pisarza mody to okazja do napisania o jednym z najważniejszych pokazów New York Fashion Week, nawet jeśli nie możesz iść (a poza tym jego program zawsze zaczyna się późno, ta diva).

Więc co miał dla nas Marc w tym sezonie? Cóż, wiele rzeczy, moi drodzy.

Kształty z lat 80. – swetry i blezery o wyraźnym, przesadzonym podejściu do kształtów były powtarzającym się elementem zarówno w jasnych, jak i pastelach, a także trochę szarości tu i tam. Zazwyczaj były one sparowane z długimi, chudymi, wysokimi twórczymi spódnicami dla maksymalnego efektu-w porównaniu z cienką linią narysowaną na dnie, odważnie ukształtowane blaty były jeszcze znacznie bardziej uderzające.

Brights, w niektórych przypadkach zmieszane z pastelami – myślę, że kobalt niebieski będzie na wiosnę 09, co królewska fiolet kształtuje się na jesień ’08: kolor, który musisz mieć w jakiś sposób, kształt lub formę. Jasne elementy w kolorze stałym były zwykle mieszane z delikatnie kolorowymi, typowo wzorzystymi pastelami, aby uzyskać nieco uczeń szkoły artystycznej-nosić tę część trendu z ostrożnością. Dla mnie jednak jedną z głównych atrakcji tego serialu było mieszanie jasnych z innymi jasnymi, wiele szczególnie wtedy, gdy żółta gorczycy zmieszała się z fioletowymi i kobaltowymi paskami rugby na dwóch uderzających sukienkach kolekcji.

Wiele kasowanych talii-z bardzo nielicznymi wyjątkami, praktycznie wszystkie 53 spojrzenia, które prezentowane przez Jacobs zostały zaakcentowane szerokim, odpadowym pasem lub szarfem. Nawet stroje, w których brakowało tych akcesoriów, miały jakiś nacisk w talii i nie mogłem być szczęśliwszy. Wszyscy wyglądają lepiej z najcieńszym punktem akcentowanym i najwyraźniej potrzebowaliśmy Jego Ekscelencji Marc Jacobs, aby przypomnieć nam o tym fakcie. Z radością przyjąłbym tę estetykę do końca życia.

Warstwy, warstwy, warstwy – biorąc pod uwagę, ile rzeczy miała każda dziewczyna, wcześniej omawiane pasy były prawdopodobnie zobowiązane, aby poinformować cię, że wszystkie modele miały gdzieś tam drobne ramki. Kurtki, kamizelki, swetry, topy, sukienki, spódnice, spodnie, wszystko – wszystko pojawiło się na wybiegu Jacobsa, w niektórych przypadkach w tym samym czasie. Wiele modeli miało również przynajmniej jedną dużą biżuterię „oświadczenia” i zazwyczaj buty, które przywiązały do ​​połowy nogi. Jak mógłby powiedzieć Michael Kors z Project Runway: „To jest to, że jest tam najlepiej wyglądać”.

Metaliczny (ale nie zbyt bling-y) mnóstwo tkaniny-to była prawdopodobnie moja ulubiona część serialu. Znaczna część materiału miała subtelny połysk (dużo półernie szarości i złota), a kilka sztuk wykonano z absolutnie oszałamiającego (ale jakoś nowoczesnego) brokatu. Jeśli ktoś może uczynić Brocade nowoczesną, to pan Jacobs i zabiłbym kogoś za jedną z jego brokatowych kurtek wykonanych z czarnego, srebrnego, kobaltu i złota. Mam nadzieję na wszystko, co jest święte, które przyciąga ten trend, ponieważ wygląd z takimi tkaninami jest wyjątkowo dopracowany i elegancki, i chciałbym mieć projektantów, którzy sprawiają, że wszystko w moim przedziale cenowym mogą złapać prowadzenie Jacobsa.

Wiem, że wiele osób będzie patrzeć na zdjęcia i pomyśli: „Co myśli ta dziewczyna Amanda? Z pewnością jest szalona, ​​że ​​to się podobało ”, ale istotnym dla Marc Jacobs Show jest mentalne zdekonstruowanie wszystkich strojów – podzielone na kawałki, wiele z tych przedmiotów jest wyjątkowo noszenia w połączeniu z znacznie więcej opcji pieszych, takich jak chude jeans i mieszkania (a czasem nieznacznie zmienione – wiele kolekcji panuje trochę, zanim ubrania zostaną wyprodukowane i wysyłane do sprzedaży detalicznej). Niezależnie od tego, czy ci się to podoba, czy nie, pan Marc jest prawdopodobnie najbardziej wpływowym projektantem w modzie – nie zdziw się, jeśli widzisz tanią wersje jego kolekcji w pobliżu 21 w pobliżu.

Obrazy w stylu

Leave A Comment