AKTUALIZACJA: Dostałem moją torbę Saint Laurent z Krokodylem

Nie martw się, nie mam więcej pytań ani dylematów dotyczących mojej torby Saint Laurent. Jestem tutaj, aby powiedzieć, że podjąłem decyzję i postanowiłem pójść z twoją cenną poradą i wymienić moją torbę na ramię Saint Laurent Monogram Monogram Monogram Monogramu dla wersji Croc-Embossed! Zdecydowałem się kilka dni po napisaniu tego postu, aby wymienić moją torbę, ale powód, dla którego tak długo zajęło ci aktualizacja, było to, że właśnie otrzymałem wersję Croc na początku tego tygodnia.

Kiedy wróciłem do butiku, mój przedstawiciel handlowy nie był zaskoczony, gdy mnie widzi. Wiedział, że mam mieszane uczucia na temat tekstury usuniętej przez Pythona i naprawdę chciał, żebym był zadowolony z mojego zakupu. Powiedział, że chętnie poprowadzi moją wymianę, ale moja torba została obecnie wyprzedana i spodziewali się, że kolejna przesyłka przyjedzie pod koniec miesiąca. (W tym momencie był to pierwszy tydzień lutego i zwinąłem się, kiedy usłyszałem, że musiałem czekać miesiąc.) Chociaż nie była to optymalna sytuacja, mam tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat mojego przedstawiciela handlowego. Poinformował mnie o statusie mojej torby co tydzień, podczas gdy ja czekałem.

Teraz, gdy nosiłem torbę przez kilka dni, cieszę się, że słuchałem jelit i wszystkich z was i wymieniłem torbę na konsystencję, którą znam, będzie dobrze nosić. Cieszę się również, że podjąłem tę decyzję, kiedy to zrobiłem, ponieważ sprawdziłem stronę Saint Laurent wcześniej w tym tygodniu, a teksturę zwolenniczką Croc nie jest już dostępna. Zdecydowanie miałem szczęście, i to dzięki was wszystkim.

Jeszcze raz dziękuję za cały wkład i pamiętaj, aby sprawdzić, co pasuje do mojej nowej torby, wkrótce!

Leave A Comment