Wprowadzając Valentino DemiLune Torba, pierwszego ogromnego debiutu Pierpaolo Piccioli jako solo szefa marki

Za każdym razem, gdy nastąpi ogromna zmiana w innowacyjnym przywództwie głównego projektanta, cieszę się, że debiutuje w kolejnej ogromnej torbie pasa startowej. Powszechnie mówi ci wiele o tym, w co wierzy nowa administracja, gdy dotyczy kierunku akcesoriów marki, ponieważ pasy startowe są najbardziej rozpryskiwaną metodą sygnalizującą nowy kierunek publiczności, a także podwójnie prawdziwe w okolicznościach jak Valentino S: Maria Grazia Chiuri, a także Pierpaolo Picciolo wzrosły jako duet od projektantów akcesoriów do prowadzenia Valentino razem, a także kiedy Chiuri wyjechał do Diora, byłem bardzo zainteresowany, aby zobaczyć, które części wyglądu Valentino były Piccioli.

A teraz ta pierwsza torba jest tutaj. Valentino Demilune po raz pierwszy pojawił się na pasie startowym marki 2017, a także oferowanej w garści rozmiarów, a także ukończenia w Bergdorf Goodman, w tym zarówno małej, jak i średniej torby, jak i śródbłonka z łańcuchem. Mniejszy rozmiar, który wciąż jest wystarczający, aby być torbą na dzień, zaczyna się od 2745 USD rutynowej skóry, a większy sprzedaż za 3 075 USD. Koszty stamtąd wzrosną w przypadku wyspecjalizowanych wersji, które obecnie obejmują hafty kwiatowe, a także węża. Pas startowy zawierał nawet o wiele więcej egzotyków, jednak nie ma już słowa na temat tego, co one będą jeszcze kosztować.

Demilune to torba, którą lubię o wiele bardziej w projektach niż na zdjęciach magazynowych, najprawdopodobniej, ponieważ jest miękka i giętki, co wygląda znacznie lepiej, gdy zwisając z ramienia niż siedzenie w miejscu. Nawet w formie fotograficznej torba jest świetnym krokiem do przodu od wielokrotnego wykorzystania marki, jednolitych stadn. W tej torbie przednie zamknięcie jest delikatne z dodaniem drobnego łańcucha, a także charakterystyczne ozdoby Valentina pojawiają się również na dużym pasku do przenoszenia, chociaż dokładnie to, jak wiele zależy od wersji torby.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to klasyczny kształt konia roboczego, który nadaje się do wielu różnych kolorów, a także sezonowych ozdób, w którym Valentino naprawdę wygrywa. Wygląda na to, że nie jest inaczej. Sprawdź wszystkie wersje oferowane w przedsprzedaży poniżej lub kupuj cały asortyment Valentino za pośrednictwem Bergdorfa Goodmana.

Valentino DemiLune Cearów
4 295 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Valentino Little Demilune Bag
2745 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Sprzęgło Valentino Demilune
2175 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Haftowana torba Valentino Demilune
3575 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Valentino DemiLune Patentowa torba wężowa
Było 5 475 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Torba Valentino Demilune
3 045 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Torba Valentino Demilune
3 045 USD za pośrednictwem Bergdorf Goodman

Leave A Comment