Wiele toreb Millie Jean

Kiedy ujawniłem, że spodziewałem się z Millie, zrobiłem to z mini Louis Vuitton. W rzeczywistości kupiłem tę torbę dla Millie na długo przed spodziewaniem się z nią, a także bez zrozumienia, czy kiedykolwiek miałbym trochę dziewczyny. Lubię mieć córkę, lubię być w stanie oglądać jej postacie, a także patrzę w przyszłość, aby podzielić się z nią worki. Dla mnie ważne jest, aby Millie rozumie, że torebki zajmują tak specjalną lokalizację w jej mamie, jak i życie Dady. W końcu razem rozpoczęliśmy firmę, ponieważ Vlad zrozumiał dokładnie, jak bardzo lubiłem torby, a także mogliśmy kontynuować prowadzenie naszej firmy otaczającej torby od ponad 11 lat.

Przenieśliśmy się do Nowego Jorku od czasu naszej działalności, a także poznaliśmy drogich dobrych przyjaciół na rynku mody, a także poza nim. Podróżowaliśmy świat, aby zadowolić różnych projektantów, a także widzieć, a także lokalizacji doświadczenia, a także wydarzenia, o których nigdy nie wierzyłem. Oprócz najlepszych, jak tylko dla toreb zgromadziło sąsiedztwo ludzi zarówno na tourseblogu, jak i torebceum. Ludzie z całego świata stali się dobrymi przyjaciółmi przez całe życie z powodu swojej wspólnej pasji, a zawsze chcę przekazać Millie dokładnie, jak ważne jest rozwój tego typu społeczności. Mamy najmilsze sąsiedztwo odwiedzających, a także członków, którzy się rozwijają, oferują ucha nieznajomego, a także byłem świadkiem wybitnych aktów życzliwości. Torebki oznaczają mi o wiele więcej niż tylko modę, a także chcę, aby Millie zrozumiała, jak znaczącą część mojego życia były na tak wiele sposobów!

Teraz, zanim pójdę dalej, powiem, rozumiem, że to absurdalne, że dziesięciomiesięczny czas ma kolekcję toreb! Wydaje się jednak, że mam sens, że jestem sobą, a także robię to, co robię, miałbym niemowlę, która ma kolekcję toreb! Od dawna jest debata, jaki wiek jest odpowiedni dla dziecka, aby mieć ładną torbę, a także rozumiem, że wielu stwierdziło, że zapewnią swojemu dziecku ładną torbę, kiedy będą mogli docenić wartość. Nie mogę ci powiedzieć, kiedy dokładnie pozwolę Millie naprawdę skorzystać z tych torb – będę musiał poczekać i zobaczyć – ale mogę zagwarantować, że to nie są jej produkty, tak dobrze, jak zrobię swoje najlepsze miejsce Naucz ją, że ważne jest, aby docenić wartość rzeczy, które jest właścicielem. Jednak przejdźmy do tego!

Kolekcja torb Millie jest godna pozazdroszczenia; W rzeczywistości prawie wierzę, że jest to znacznie lepsze niż moje. Moja kolekcja rosła tak bardzo przez lata, że ​​prawie posiadam równie dobrze wiele toreb, a także wymagam zrozumienia mojej kolekcji, jednak Millie ma odpowiednią kwotę. Jeszcze znacznie lepiej, ona tak dobrze, jak mam wiele toreb, które pasują.

Mansur Gavriel Container Bag 225 USD i Mansur Gavriel Mini Container Bag 610 USD
Od kilku lat mam torbę z kontenerami, a także dokładnie to, jak lekki jest, a także styl. Mansur Gavriel wyszedł z torbą pojemnika dla niemowląt, a także przeznaczona dla dzieci, więc jest to doskonała mama, a także dla Millie, a także.

Furla Jungle Bag 278 USD
Nie obejmuję Furla wystarczającej (obiecuję, że to zrobię, lubię ich torby). Podczas gdy istnieje wiele doskonałych skórzanych toreb z marki, torby z dżungli są idealne dla młodzieńca, który chce pokazać nieco osobowość. Millie zawsze warczy, więc ta torba dobrze pasuje do jej postaci.

Fendi Peekaboo Mini 3550 USD i Fendi Peekaboo Rutyna 5700 USD
Fendi wyprzedził krzywą, jeśli chodzi o mikroorki, a także Peekaboo jest osobistym faworytem.

Trener Rogue 17 350 USD i trener Rogue 795 USD
Lubię trenera, a także teraz mają trochę rozmiaru! Ta torba naprawdę umożliwi Millie przyniesienie niektórych przedmiotów, takich jak smoczka, a także zabawka do żucia, a także woreczka z jedzeniem.

Louis Vuitton Nano Speedy 955 USD, Louis Vuitton Speedy 970 USD
To torba, która rozpoczęła jej kolekcję, a także program, który od wielu lat miałem mojego Louisa Vuittona Speedy.

Prada Micro Galleria Bag 1 290 USD i Prada Galleria Bag 2390 USD
Uwielbiam torbę Prada Galleria, a także prawdę, że jest tak wiele rozmiarów, co oznacza, że ​​było jedno idealne dla Millie.

Mini torba Gucci Marmont 980 USD
Prawda: ta torba została dla mnie kupiona, a ja nadal mam na myśli to dla siebie. Jest to jednak trochę idealne do jej kolekcji, więc będziemy się podzielić!

Torebka Chanel Boy, a także torba Chanel Boy, Shop Chanel
Naprawdę chcę jeszcze jedną torbę dla chłopców, a ta woreczka dla chłopca przyniesie wszystkie potrzeby potrzebne, które Millie – czyli nie.

Plecak Ferragamo 550 USD
Millie dostała ten plecak od drogi, dobrego przyjaciela pod prysznicem niemowlęcia, a także nie mogę się doczekać, aby przynieść jej zabawki!

Leave A Comment