Przewodnik po prezentach wakacyjnych 2012: Prezenty dla mamusi

Przewodniki prezentów po prostu nadchodzą! Dzisiaj przygotowaliśmy najlepsze prezenty dla mamy, która zawsze jest trudną osobą do kupowania. Zawsze zaczynam wierzyć o to, co dostanę moją mamę na wakacje wcześniej, a nie, ponieważ jest ona trudna, jednak ponieważ naprawdę chcę odkryć dla niej najlepszy prezent.

Matki mają najtrudniejsze zadanie, a także dlatego chcemy, abyś zaplanował dodatkowe wcześnie, gdy dotyczy to odkrycia doskonałego prezentu dla mamy. Niezależnie od tego, czy Twój plan budżetowy jest mały, czy bardzo duży, mamy kilka najlepszych prezentów, jakie każdy typ mamy pokochał. Sprawdź nasze typy poniżej!

Hermes Victoria II
4600 $ za pomocą Hermesa
Na Dzień Matki w zeszłym roku dostałem mamę Hermes Evelyne, a także absolutnie żyje dla tej torby. Najprawdopodobniej był to najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dałem, nie tylko odkąd był w dużym pomarańczowym pudełku, jednak podobnie od tego, jak bardzo ją lubi. Jeśli masz pieniądze, a także naprawdę chcesz zachwycić mamę, wybierz torbę Hermes Victoria II w złotej skórze Taurillon. Dlaczego mama będzie polubić tę torbę do noszenia? Uchwyty zapewniają dużo miejsca, 17 ″, co sprawi, że przyniesie proste – wszystkie takie mamy.

Butelka Chanel N ° 5
325 USD za pomocą Neimana Marcusa
Jeśli twoja mama jest tradycyjna w każdym znaczeniu tego słowa, nie możesz się pomylić z butelką perfum. Istnieje wiele opcji, jednak Chanel N ° 5 jest uznawany przez wszystkich, a także każdą osobę jako zapach dla kobiety, która przybyła. Butelka jest samym elementem, a także zapach jest rozpoznawalny, a także kobiecy.

Gucci damskie rękawiczki z podwójnym ornamentem
395 USD za pomocą Gucci
Klasyczny, a także całkowicie elegancki, Gucci jest rozumiany dla swoich wyrobów skórzanych. Ekstrawagancka para rękawiczek to garderoba chłodna, a Gucci ma piękne opcje. To miesza zamsz, a także skórę, aby uzyskać najwyższy komfort, a także ciepło.

Teoria Adriana Cashmere Sweter
265 USD za pomocą teorii
W miarę starzenia się doceniłem wysokiej jakości materiały, gdy dotyczy to mojej odzieży. Nie chcę, żeby coś zarysowującego na moim ciele, a także dlatego Cashmere jest jednym z moich preferowanych tekstyliów. Teoria tworzy piękne ubrania inne niż logo, które działają dla wszystkich grup wiekowych, więc dlaczego nie dostarczyć mamusi kaszmirowanej bluzy w tym sezonie świątecznym?

Oscar de la Renta Flower Burek Pas
550 USD za pomocą Oscara de la Renta
Oscar de la Renta jest odpowiednim projektantem dla każdej mamy, od młodych do starej. Jego zrozumienie dokładnie tego, jak przynieść łaskę, a także odwoływać się do każdego utworu, który styluje dla kobiet, który wyskoczy mi sezon po sezonie. Trudno jest zdobyć suknię dla mamy, jednak pas, który będzie centrum każdego stroju, z którym jest sparowany, nie jest bardziej mózgowe. Ten pas jest modny do następnego poziomu.

Pierścień szklany Yves Saint Laurent Arty
290 USD za pośrednictwem netto-a-Porter
Moja mama woli pierścienie wypowiedzi, a także bransoletki nad kolczykami, a także okazuje się, że ona jest raczej podobna. Spojrzałem na wszystkie różne pierścienie Yves Saint Laurent Arty, a ta wersja ciemnego szklanego byłaby najlepsza dla mojej mamy.

Falke Relaksing Bedsocks
36 USD za pomocą Neimana Marcusa
Nie ma nic gorszego niż chłodne stopy podczas spacerów po domu, a moja mama regularnie używa wygodnych skarpet, aby to zatrzymać. Falke jest rozumiany ze względu na swoje wysokiej jakości pończochy, a także skarpetki, a także te relaksujące łóżka Falke są dostępne w różnych kolorach, a także wyglądają na pluszowe.

Bolshoi Santa i sleg
390 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Jeśli twoja mama jest podobna do mojej, lubi ozdobić na wakacje. Moja mama wychodzi i mimo że wszyscy dorastaliśmy, a także nie ma już online w domu, jej świąteczne projekty są nadal w kolejce 1 grudnia każdego roku. Dla mamusi, która uwielbia Świętego Mikołaja tak samo jak ja, zapewnia ten Święty Mikołaj, a także sanie, aby dodać wspaniały nastrój.

Tradycja trenera skórzana Molly Satchel
348 USD za pomocą trenera
Trener dociera do wielu pokoleń, od córek proszących o swoją pierwszą torbę po matkę dostanie 30. torbę. Przy tak wielu ofertach instruktor jest opracowywany, aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Uwielbiam kolekcję tradycyjną, a także Molly Satchel łączy ladyski wygląd z górnymi uchwytami, a także komfortem opcjonalnego paska do przenoszenia.

Leave A Comment