Poszukaj mniej: Proenza Schouler PS1 vs Joie Messenger Bag

, a także podziw dla Proenza Schouler PS1 nie zaprzestał. W rzeczywistości idzie silnie. Tak silny, że istnieje wątek z ponad 1000 reakcji na PS1 na torebceum. Jednak naprawdę, jak dokładnie możesz nie uwielbiać tej wyluzowanej modnej torby w stylu szkolnym? Odchodzi ze struktury, którą przynoszą tak wiele toreb, a także zapewnia codzienną klimat noszącej, który jest na wysokości listy Want-It.

Nie wszyscy są oferowani w torbach Proenza Schouler, niektórzy odkrywają, że torba jest zawyżona, a także przesadzona. Jeśli jesień w tej kategorii, odkryj tę ukrytą tęsknotę za wyglądem PS1 w twoim umyśle, szukamy mniej!

Wszyscy bardzo dobrze rozumiecie torbę PS1 Proenza Schouler. Szuka mniej równoważnego jest torebka posłańca skórzana Joie Pepper z podobnymi funkcjami, a także w stylu szkolnym. Oto, dlaczego torby są podobne (przyznane tylko porównywanie zdjęć pokaże ci, dlaczego). Worka Joie ma syntetyczne zapięte paski z projektem crossbody. Niezwykle podobne do PS1 może być jednak potencjalnie bardziej dostępne niż PS1. Długi pasek komunikatora wraz z kształtem stylu jest podobny do siebie. Różnice są dostępne w cenie. PS1 kosztuje 1995 USD, a torba Joie Messenger jest w sprzedaży za 346,50 USD w Saks.

Czy podoba Ci się Proenza Schouler PS1 lub torba Joie Messenger szuka mniej?

Leave A Comment