Mnóstwo toreb Sharon Osbourne

Jak możesz sobie wyobrazić, przygotowanie jednej z naszych funkcji „mnóstwa torebek…”. Musimy patrzeć na niezliczone zdjęcia paparazzi, mrużąc z ziarnistych miniatur, które mogą obejmować torby, w które nawet nie wierzyliśmy w ciągu czterech lat, starając się pamiętać o tym, jak się nazywają, a także to, kto je stworzył. Kiedy to się skończy, musimy zorganizować wszystkie informacje, które zebraliśmy w racjonalną całość, aby sprawdzić przyjemność. Czasami może być trochę nudne, jednak dzięki idealnej celebrytce jest to naprawdę fajne. Na szczęście dla mnie Sharon Osbourne jest absolutnie jedną z tych „właściwych” celebrytów.

Przede wszystkim ważne jest, aby zrozumieć, że znaczna część tych zdjęć została zrobiona, podczas gdy Sharon zmierzała lub wychodziła z Barneys w Los Angeles, co wydaje się być jej preferowanym miejscem na Ziemi. (Kto może ją winić, naprawdę?) Wiele innych zostało zabranych na zakupy do różnych innych miejsc. Według wszystkich konta Sharon uczyniłaby najlepszego przyjaciela na zakupy, a także najprawdopodobniej dostanie ci Chanel, gdy była przy tym. Po drugie, Chanel – lubi to. Jest tylko… tyle chanel. Po trzecie, Sharon często robi twarze w kamerze, ma szalone, ogniste, nienaturalnie rude włosy, które czasami zostały zaprojektowane, jakby umieszczała palcem w gnieździe, a także wydaje czarny lub biały, a także luźne. Stwierdzam, że z miłością, programu – podobało mi się, że rozważając, że dni Osbournesa, a także wyglądają w dowolny sposób, które tylko jej podobają. Jeśli młodzi pokolenie moich rodziców wierzy, że June Cleaver był ich mamą telewizyjną, Sharon Osbourne jest moja. (I właściwie przypomina mi wiele o mojej prawdziwej mamie. W świetnym stylu, jeśli to czytasz, Pam.)

Kolekcja torb Sharon jest dość obszerna, jednak zacznijmy od Hermes Birkins. Wydaje się, że to świetna lokalizacja na początek, prawda? Ma dwie czarne wersje torby – oto ta ze sprzętem Palladium.

A potem jest czarny czarny Birkin.

Sharon lubi atrakcyjność w torbie Hermesa – właśnie tutaj jest z jednym na swoim czerwonym Hermesie Birkin.

I zaokrąglić Birkins, wspaniałą wersję taupe. (Uwaga dodatkowa: Hermes robi najlepsze taupe. Ręce w dół.)

Oczywiście nie jest to Birkin, jednak Hermes Garden Celebration Celebration jest świetnym towarzyszem kupującym.

Podobnie jak wielu fanów Hermesa, Sharon również lubi Bottega Veneta. Właśnie tutaj jest z masywną torbą Bottega Veneta Cabat. Ma również mniejszą wersję tej torby również na tej samej powierzchni, jednak niestety nie mogliśmy zdobyć praw do jednego z tych zdjęć. Kup Bottega Veneta za pomocą netto-a-portera.

Sharon nie przynosi dużego koloru, jednak ta noszenie Bottega Veneta Krim jest dość lekkie i jasne. Kup Bottega Veneta za pomocą netto-a-portera.

To Bottega Veneta Canvas Carry to powrót do 2008 roku. Kup Bottega Veneta za pośrednictwem netto-A-Porter.

Słoma jest również raczej odejściem do Sharon, jednak nie sądzę, że jakakolwiek osoba żałowałaby jej tej kobiety Dior Diora

Sharon wydaje się lubić dwa pewne kształty: duże torby do noszenia, a także pojemniki lub małe małe krzyżowanie. Ma wiele maleńkiego Chanel, do którego dotrzemy, gdy sprawdzimy jej masywną kolekcję Chanel za chwilę, jednak na razie uznajmy, że jej lanvin zachwycona torbą Crossbody. Wybierz zaktualizowaną wersję za 1990 USD za pomocą Nordstrom.

Kolejna maleńka torba, od marki, której nie pamiętam. W rzeczywistości Sharon ma tendencję do przynoszenia mniej rozpoznawalnych rzeczy o wiele więcej niż myślisz.

Ta cudowna burgundowa torba krokodyli pochodzi z lat, dlatego nie byłem w stanie odkryć żadnych informacji na ten temat.

Kolejna urocza torba krokodyli, której nie mogę zidentyfikować, ale chciałbym zrozumieć, kto sprawia, że ​​to oszałamia.

Długie hobo występuje dwa anonimowe występy w kolekcji Sharon. Po pierwsze, ta maślana czarna skórzana wersja.

Ten biały hobo nie stymuluje mojej zainteresowania tak bardzo, jak inne nieznane torby Sharon, jednak jej kolekcja jest tak świetna, że ​​mi to nie przeszkadza.

To nie jest sekret, który zrobił tę torbę – to torba Louis Vuitton Lvoe.

Louis Vuitton Manhattan GM Sharon nie ma podobnie jak przycieczka. Nie jest już dostępny, jednak możesz kupić Louis Vuitton za pomocą oficjalnej witryny marki.

Jedną z moich preferowanych rzeczy w wyborze z kolekcji Sharon było to, że była popularna, a także była zgodna z Paparazzi podczas oryginalnej ery „It Bag”, która przyniosła kilka klejnotów, takich jak ta torba szpiegowska. Kupuj Fendi za pośrednictwem Neimana Marcusa.

Sharon również miała wiele wybitnych torebek YSL z tamtej epoki, w tym tę masywną torbę Yves Saint Laurent Raspail. Kupuj Saint Laurent za pośrednictwem netto-a-porta.

Yves Saint Laurent Besace Messenger Bag? Tak, Sharon Hreklamować jedno z nich. Kupuj Saint Laurent za pośrednictwem netto-a-porta.

Ta noszenie czaszki nie jest Treesje, ponieważ nie wygląda na żaden rodzaj McQueen, jaki kiedykolwiek widziałem, jednak małżonka Prince of Darkness może przynieść każdą torbę, którą chce, chyba. (Jest również wielkim fanem szalików czaszki McQueena.)

Najprawdopodobniej zaobserwowałeś już, że Sharon sukienki głównie w kolorze czarnym i białym, które rodzą raczej zamiłowanie do białych torb, w tym totę Goyard St. Louis.

Ta skórzana torba Pierre Hardy podpowiada opcje garderoby Sharon – czarne, a także białe, zrelaksowane, łatwe. Kup Pierre Hardy za pomocą Farfetch.com.

A teraz, na co wszyscy czekaliśmy – znaczna kolekcja Chanel Sharon. Zacznijmy od niewielu ze sprzęgłem Chanel Ageless. Kupuj zarówno potrzebne, jak i vintage Chanel za pośrednictwem Portero.

Całkiem desperacko chcę tę uroczą małą torbę z drobną klapką.

Nie mylić się z tą inną małą torbą klapy Chanel, która jest absolutnie inna. Kupuj zarówno potrzebne, jak i vintage Chanel za pośrednictwem Portero.

Nie mylić też z tą małą, jednak nie mini, chanel flap torebkę z fioletowym (!!!) sprzętowym.

Czy ta torba na klapę Chanel ma fioletową obsadę na błyszczące ozdoby, czy to tylko oświetlenie? Nie jestem pewien, jednak podoba mi się. Kupuj zarówno potrzebne, jak i vintage Chanel za pośrednictwem Portero.

Aby zerwać czarny, oto Sharon z tradycyjną klapą Chanel w szampanie.

A teraz dla czegoś zupełnie innego, chanel pikowana torba, która nie ma klapy! Kupuj zarówno potrzebne, jak i vintage Chanel za pośrednictwem Portero.

Chanel Cambon Satchel Sharon to ogólny powrót do torby IT.

To pikowane noszenie Chanel wygląda wystarczająco miękko, że się zdrzemnę. Kupuj zarówno potrzebne, jak i vintage Chanel za pośrednictwem Portero.

W opowieści, którą wchodzę w głowę, Sharon dostała tak mnóstwo toreb Chanel, że dostarczyły jej to logo Canvas Chanel za darmo.

Leave A Comment