Diane von Furstenberg Hayworth Studded Leather Hold

Widzieliśmy tak wiele wcieleń sprzęgła Diane von Furstenberga, a wszyscy włączyli świetne detale: Wersja CEO ma grube ściegi nad lekkim denimem i czarnym i czarnym i czarnym dżins Skórzany Hayworth ma kwiaty i złoty sprzęt.

Ta fioletowa skórzana skóra Diane von Furstenberg Hayworth jest nieco mniej jawna, ale podstawowa złota kołki idealnie łączy się z gładką fioletową skórę. Będzie działać równie dobrze z letnim strojem jak wiosenny strój, dodając odrobinę glam do tej chrupiącej jedwabnej letniej sukienki lub seksownej sukni wieczorowej. Myślę o tym o wiele bardziej jako torbę na Dark, ale jako sprzęgło w ciągu dnia? Osobiście uważam, że jakakolwiek fioletowa torba nie nadaje się do światła dziennego, więc uważam, że jest w porządku, choć nieco wyrafinowana.

Ale moją ulubioną częścią sprzęgła jest jak dotąd sposób, w jaki myślę, że może podnieść dowolny strój w subtelny sposób. Jest większy rozmiar, 15 ″ x 8 ″, czyni go natychmiastowym środkiem uwagi- ale rozmiar ma również funkcjonalny plus. Nie ma większego problemu, walcząc o rzeczy tylko w szmince, karcie wyników kredytowych i telefonie komórkowym! Przejdź przez Net-A-Porter za 395 USD.

Leave A Comment