PySblog pyta: czy upiększyłbyś własnego sprzęgła projektanta?

Z jakiegoś powodu ludzie naprawdę lubią Pinterest. Nie jestem do końca pewien, dlaczego tak jest (to prawda, pośród ciebie niewierzący!), Jednak mam dobrych przyjaciół, którzy mogą oderwać całe niedzielne popołudnia przypinanie pomysłów projektowych, przepisów i, być może wielu, co ważne, rzemiosło. Jeśli jesteś jedną z tych osób, Kotur robi swój własny satynowy chwyt Minudiere może być dla Ciebie.

Kotur jest rozumiany ze swoich wspaniałych, pomysłowych, nieuprawnych szponów, a także torebek wieczorowych, a także tego zestawu, otrzymujesz fundamentalną czarną satynę jednego z wielu wybitnych kształtów marki, a także dwa kolory dyszczych, a także Niektóre lśnią długopisy, aby upiększyć go, jak uważasz. Kotur nie jest pierwszą marką projektantów, która podąża tą ścieżką – Fendi wykonał szereg torebek dla majsterkowiczów – jednak warto to zauważyć.

Warto jednak zauważyć, że ponieważ z dość typowego kształtu bazy chwytu, ten rodzaj pracy może zostać wykonany tak samo skutecznie, jak i o wiele mniej pieniędzy. Dzięki wersji Fendi masz możliwość stworzenia unikalnej wersji znanej torebki. Kotur, choć doskonała marka, jest z tego powodu o kilka rzędu wielkości. Jeśli chcesz to zrobić tanio, jestem pewien, że Pinterest może w tym pomóc. Kup z Net-A-Porter za 595 USD.

Leave A Comment