Alexander Wang Rocco Duffle w PVC

Wszyscy pamiętają o moim Alexander Wang Rocco, a także opowiadaniu. Moja powrót tej torby wciąż mnie nie prześladuje, ponieważ rzadko * wracam * worki, a także to miało tak specjalną lokalizację w moim sercu, jednak nie było w moich oczekiwaniach. Żadna metoda nie zignoruję tej torby ani nie przestanę wykazywać wsparcia dla stylu, a także koncepcji, którą uwielbiam.

Nie podoba mi się ta wersja torby. Nie rozumiem, dlaczego projektanci próbują dodać wysokiej klasy do PCV. To jest jak dodanie ładnego zestawu felg o wartości 10 000 $ do ledwo praktyczny samochód beattera.

Alexander Wang, dlaczego zrobiłeś to z torbą, którą uwielbialiśmy? To, o którym mówię, to The Alexander Wang Rocco Duffle w PVC, trochę usuń torbę z ciałem PCV ze skórzanymi akcentami, a także na dnie. Pozwólcie, że podam historię kredytową, w której jest należna historia kredytowa: jest to jedna z najmniej przerażających toreb projektantów PCV, które widziałem. Przynajmniej skórzane akcenty rozbijają PVC, a przynajmniej to nie jest super duża torba.

Ale tak naprawdę, torby PCV w tradycyjnym stylu, który już sama nadała sobie nazwa, jest całkowicie niepotrzebna. Oprócz, gdy koszt spadł o 300 USD, płacenie ponad 500 USD za plastikową torbę jest absurdalne. Programu jest cała dyskusja na temat tego, kto chce, aby ich wnętrzności torebki zostały pokazane światu zewnętrznemu. Ta dyskusja może po prostu kontynuować, jak i dalej. Jeśli ci się spodoba, idź po Alexander Wang za 525 USD.

Leave A Comment