Fendi Mia Chain Pasp Hobo

Mam spowiedź do zrobienia, zanim porozmawiamy o tej torbie: Moja ulubiona torba z mojej osobistej kolekcji to fioletowe hobo. My’s Balenciaga zamiast Fendi, ale można bezpiecznie założyć, że mam trochę uprzedzeń, gdy dotyczy toreb, które wyglądają jak hobo paska łańcucha Fendi Mia. Uważam, że moje fioletowe hobo jest tak pomocne i łatwe do noszenia, że ​​wyobrażanie sobie, jak wiele różnych strojów może wybrać ta torba, nie jest szczególnie trudne.

Przede wszystkim jednak patrzę na tę torbę, ponieważ nawet więcej dowodów na to, że Fendi w końcu osiągnął swój krok, po kilku latach poszukiwania najlepszego tonu. Materiały są ładne, logo jest tam, ale nie jest to podstawa całej torby i wygląda na to, że wiele różnych kobiet chętnie nosi. Czy weszliśmy coś w rodzaju renesansu Fendi?

Kilka razy omówiliśmy to możliwe odrodzenie Fendi (w tym na początku tego tygodnia z Fendi Floral Baguette) i myślę, że w końcu widziałem wystarczająco dużo, aby w to uwierzyć. Fendi udało się zmienić swoją estetykę z przepracowanych i logo na klasyczne i ładne z odrobiną nieoczekiwanych tu i tam, i myślę, że to ogromna poprawa.

Z pewnością nie jest to jedna z ich toreb na wybiegu, ale to nie oznacza, że ​​należy to zignorować-uproszczone, solidne torby w pięknych skórach sprzedają się praktycznie dla każdej marki, i myślę, że to hobo, oprócz całego całego tego, dodatkowo do całego Mia Line, z której pochodzi, jest silnym, klasycznym fundamentem, na którym można zbudować linię torebki marki. Kup za pośrednictwem Nordstrom za 1590 USD.

Leave A Comment