Taylor Armstrong, gwiazda Real Housewives of Beverly Hills, próbowała wypracować garnitur z fałszywymi Birkins

Nie często jest to, że nasze prawdziwe ochronę domów, a także ochrona torebki przecinają się, jednak w niektórych przypadkach, gdy gwiazda Truth TV odkrywa się w Cieśniny pieniężne, rzeczy w jej garderobie jest wszystkim, co powierzyła, do tego handlowego. Dziel

Oczywiście to, co wydarzyło się z Taylor Armstrong z prawdziwych gospodyń domowych z sławy Beverly Hills, która niedawno ustaliła pozew, który został przeciwko niej, a także jej zmarłego męża Russella w sprawie zarzutów, że oszukały MyMedicalRecords.com za ponad 1,5 miliona dolarów, podczas gdy oni zadeklarowali Poszukaj funduszy na rozwój firmy. Odkąd Russell powiesił się w zeszłym roku, a także rzeczywistość wyszła na temat okoliczności pieniężnych pary (byli spłukani, mieli niewiele płynnych aktywów, a także wynajęli swój ogromny dom), Taylor musiała przewrócić swoje osobiste mieszkalne lub komercyjne własność do pracy w celu spełnienia ugody. Obejmowało to jednak kilka jej kolekcji torebki, jak się okazuje, Birkins były tak fałszywe jak jej usta.

Informacje opublikowane na temat okoliczności Armstronga nie omawiają dokładnie tego, jak zidentyfikowano Birkins jako fałszywe, jednak StyleITe donosi, że dyrektor generalny MMR, Robert Lorsch, uważa, że ​​pozew rozstrzygnął w wyniku przepadku pierścienia interakcji Taylora o wartości około 250 000 USD. Więc jaka jest oferta z Taylor’s Birkins? Zakładam, że zależy od tego, w co wierzysz w Taylora, a także od jej powierniczej skłonności do jej rodziny.

Z jednej strony torby mogły być prezentami od jej męża, znanego Griftera, a także sprawca małżonka, który zdecydowanie nie byłby powyżej kłamstwa o tym, gdzie dostał torebkę, która miała być nie tylko znakiem dla jego stanu dla jego Żona trofeum, jednak podobnie dowód własnej sprawności pieniężnej wszystkim ich przyjaciołom. W tym scenariuszu być może Taylor świadomie nie starał się oszukać MMR. Po raz drugi liczysz się w sytuacji.

A może Taylor rozumiała, że ​​przez cały czas były fałszywe, co najprawdopodobniej jest przekonującą sytuacją, jeśli uważasz, że Taylor była współwinna w całym oszustwie jej męża. Zdecydowanie wydaje się, że była bardzo uwzględniona w niektórych obszarach jego transakcji firmy, a nawet jeśli ubezpieczyła, że ​​torby były prezentami nieznanego pochodzenia, nie jestem pewien, czy ja lub ktokolwiek inny jej uwierzy. Oprócz zastanowienia się nad tym Taylor próbował go wyciągnąć ze znacznie większej ilości pieniędzy, tym razem za pomocą fałszywych toreb, oświadczenie Lorscha, które uważa za zamkniętą sprawę… hojne.

Leave A Comment