5 współczesnych marek toreb, które można cieszyć w 2016 roku

Kiedy Mansur Gavriel pojawił się kilka lat temu, a także poddał rażącą ślepą teren na współczesnym rynku wyrafinowanych, współczesnych toreb w dość przystępnym momencie, kupcy szybko zareagowali. Zasadniczo każdy sklep nie tylko próbował zaopatrzyć markę, ale wielu nabywców detalicznych wyszło, próbując znaleźć nowych lub wcześniej pomijanych projektantów, którzy mogą poradzić sobie z podobnymi gustami. Na szczęście odkryli trochę.

W okresach interweniujących witryny zakupowe zaczęły magazynować znacznie więcej małych marek z przyszłościową estetyką, a także osiągniętymi cenami, co jest fantastyczną wiadomością dla każdego indywidualnego zakupu dla torb. Aby pomóc ci uprawiać, co na czas, aby mądrze wydać plan budżetu wiosennego, odkryliśmy pięć najważniejszych dodatków do krajobrazu akcesoriów; Sprawdź ich torby, a także historie poniżej.

Flynn

Flynn to dość nowa linia od australijskiego projektanta Olivera Tilsleya, a także prosta technika torb, ale nie jest to samo ekskluzywna technika, a także współczesne ukończenia w interesie niektórych głównych sprzedawców detalicznych w USA. Wydaje się, że kupujący również zwracają uwagę; W czasie, gdy badałem ten artykuł, oferowano szereg toreb Flynn na mojej liście do funkcji. Sprawdź kilka najlepszych utworów poniżej, a także kupuj więcej torebek Flynn w Metropolitan Outfitters, Shopbop i Revolve.

Flynn Baker Crossbody Bag
180 USD za pośrednictwem Shopbop

Flynn Conran Satchel
350 USD za pomocą sklepu Shop

Flynn Rocky Crossbody Bag
275 USD za pomocą metropolitalnych strojów

Flynn Tory Crossbody Bag
275 USD za pomocą obrotu

Kolekcja Vasic

Vasic Collection to młoda marka (założona w 2014 roku!) Z siedzibą w Nowym Jorku, a także stworzona przez byłego fryzjera Kanoko Mizuo. Torby są geometryczne na tradycyjne kształty, a także na wiosnę, wiele stylów jest rozjaśnione płótnem lub drobnym splotem do kosza. Możesz kupić większy wybór za pośrednictwem Shopbop.

Kolekcja Vasic Bolder Canvas Container Bag
290 USD za pośrednictwem Shopbop

Kolekcja Vasic Komunikat Torta
335 USD za pomocą sklepu Shop

Kolekcja Vasic Gentee Satchel
405 $ za pośrednictwem Shopbop

Kolekcja Vasic Marche Tote
370 USD za pomocą sklepu Shop

Kara

Cieszymy się Kara, biorąc pod uwagę, że 2013, kiedy marka miała zaledwie rok, a także projektant Sarah Ustawodawstwo nadal rozwija nowojorską markę, biorąc pod uwagę to. Dużo doskonałych to niedawno wprowadzone gładkie skórzane torby, które pobierają stronę z podręcznika Mansur Gavriel – gładko, czystej skóry w uporządkowanych kształtach, a także przy uczciwej kosztach, są pewną metodą dla serc kupujących. Większa torba do przeniesienia rutynowo oferuje czarne, więc jeśli chcesz, działaj szybko. Kupuj torby Kara za pomocą netto-porter, Shopbop i Barneys.

Tote
350 USD za pośrednictwem netto-A-Porter

Kara Stowaway Big Crossbody Bag
390 USD za pomocą Barneys

Torba do noszenia kara
475 USD za pośrednictwem netto-a-Porter

Tote Kara Tie
475 USD za pośrednictwem netto-a-Porter

Cuero i Mor

Cuero & Mor została założona przez Marię Diaz, a także Pepe Romero w Santa Monica w 2013 roku, z zamiarem zaprezentowania wysokiej jakości drobnej skóry z prostymi, praktycznymi kształtami. Linia wykonana w Hiszpanii jest bardzo bezpiecznie zredagowana: trzy kształty w trzech odcieniach każdy. Wiele jest oferowanych na stronie internetowej marki, jednak możesz kupić wiele stylów za pomocą Shopbop, gdzie również szybko się włącza, a także szybko się wychodzić.

Torba kontenerowa Cuero & Mor
595 USD za pomocą sklepu Shop

Torba kontenerowa Cuero & Mor
595 USD za pomocą sklepu Shop

Torba do ciała Cuero i Mor
395 USD za pomocą sklepu Shop

Torba do ciała Cuero i Mor
395 USD za pomocą sklepu Shop

CARVEN

W przeciwieństwie do powyższych marek, Carven jest ledwo nowy – został ustanowiony przez Francuzkę w 1945 roku, a także miał wiele życia. Kiedy Guillaume Henry opuścił swój obszar jako innowacyjny dyrektor w 2014 roku, firma przyniosła dwóch młodych projektantów ze środowiskiem w Givenchy – Valexis Martial, a także Caillaudaud – prowadzić markę. Według Vogue UK Caillaudaud jest rozumiany ze względu na jego zręczne zarządzanie akcesoriami, więc nie jest niczym niezwykłym, że torby marki naprawdę zaczęły promieniować. Możesz kupić większy wybór za pomocą Forzieri lub Farfetch.com.

Torba kontenerowa Carven Mahler Petit
430 USD za pomocą Forzieri

Torba Carven Mahler Pochette
450 USD za pomocą SSense

Carven Mahler Top Manage Bag
579 USD za pomocą Farfetch.com

Torba do woreczków Carven Mercer
320 USD za pomocą Forzieri

Leave A Comment