Purseonals: Rebecca Minkoff Nikki HOBO

Aby upewnić się, że każdy z moich artykułów Purseonals jest tak precyzyjny, jak to możliwe, przyniosę torbę, którą zamierzam ocenić przez co najmniej pięć dni bezpośrednio przed usiąściem do dzielenia się moim myśli z tobą. Ta metoda wykorzystuję torbę wykorzystywaną jako część mojego codziennego życia, od krótkich zadań do długiego dnia, jak również.

W obszarze Ocena jest teraz moja Rebecca Minkoff Nikki Hobo, torba, którą lubiłem, biorąc pod uwagę, że Rebecca bardzo najpierw go wydała, ale jakoś jestem właścicielem tylko jednego Nikki. Dostałem tę torbę około 7 miesięcy, a także wykorzystywali go, jak i trochę.

Tutaj jest dokładnie, jak oceniają moją Rebecca Minkoff Nikki w naszym purseblog Ratings:

Estetyka
Hobo jest kształtem, który mnóstwo pożądu, a także Rebecca Minkoff miał prosty czas, produkując tradycyjny styl hobo. Nikki wypełnia każde estetyczne życzenia, które mam, gdy dotyczy wielkiego hobo – kształt jest slogidy, jednak nie jest całkowicie bezwładny, a boki mają dodatkowy sprzęt, aby zapewnić specjalny dotyk.

Kiedy leżysz Nikki w dół płasko, górna torba jest prawie dotykająca górnego uchwytu. W spojrzeniu wydaje się, że nie ma sposobu, że ta torba będzie kształtować się nad niastą, jak również wygodną, ​​jednak organizm torby sloogi, aby zapewnić Ci około 9 “kropli do przenoszenia. Jest to wystarczające, gdy mam cieńszą koszulkę koszulki, jednak torba zawsze zsuwa moją nosą, gdy używam bluzy lub kurtki. Jeszcze jeden cal na spadek byłby świetny, dwa byłyby idealne.

Jeśli wydaje mi się, że nie stawiam wiele o estetyce, ponieważ nie jestem. Większość HOBOS jest zarówno podstawowa, jak i oczekiwana, która nie jest niczym wielką ani biedną rzeczą – to tylko Hobo rzecz. Jak również ten oczekiwany kształt, jak również wygląd, jest to, co dostarcza rebecka z torbą Nikki.

Użyteczność + wydajność

Rebecca Minkoff jest rozumiany dla detalowania sprzętu, a także podczas gdy Nikki, które posiadam, nie ma mnóstwo dodatkowych szczegółów, sprzęt nadal dodaje odrobina wagi do torby. Jeśli przyniosę tę torbę na wiele godzin, zaczynam przełączać go z przenoszenia, aby nosić, aby podzielić wagę, ponieważ z torbą wypełnił ją, jak i czuje się ciężki po chwili.

Jak omówiłem w estetyce, zarządzanie spadkiem pracuje tak długo, jak nie używam niczego tak dobrze, jak również dobrze siedzi na moim ramieniu. Torba ściska mocno do mojego ciała, który zawsze sprawia, że ​​czuje się znacznie bardziej bezpieczny. Góra zamyka się z magnetycznym zamknięciem zatrzaskowym, pozostawiając dwa końce torby łatwo dostępne do niechcianych rąk – jednak gdyby wystąpiłyby tylko wtedy, gdy przyniosłeś torbę w crux w swoim ramieniu lub dłoni. Kiedy używany na ramieniu torba jest wolna od ryzyka, a także przytulona. Rozumiem, że na zamek błyskawiczny wydaje się, że drażniący byłoby irytację do otwarcia, jak również zamknięte, jednak biorąc pod uwagę, że jestem tak bardzo, że tak bardzo – lubię go ze względów bezpieczeństwa.

Wnętrze Nikki ma przestronną kieszeń na suwak po jednej stronie, a także trzy otwarte kieszenie po drugiej stronie. Jak wiele worków, kiedy dotrzesz do dużego otwartego przedziału, znalezienie pewnych produktów jest trudne – jednak tak jest, że ze wszystkimi torbami. Aby dotrzeć do torby, którą wymaga przesuwania go w dół, jednak odkrywam wewnętrzne kieszenie przydatne do oddzielania przedmiotów.

Jakość + budynek
Sprawdziłem oceny ludzi na forach RM, które miały problemy z ich torbami RM. Jednak na razie miałem tę torbę, nie doświadczyłem żadnego rodzaju problemów z wysokiej jakości. Gruba skóra ma mniejszą błyszczącą powierzchnię, a nawet jeśli faktycznie drapię mojego gwoździa nad torbą, nie zostawia znaku. Nie korzystałem z Torby Długo wystarczające, aby zobaczyć dokładnie, jak lata go uderzają, narożniki są w fantastycznym kształcie idealny, a także sprzęt wstrzymał się. Skóra na moich Nikkach jest gruba, a także smooshy, nie tak miękki, jak na ogół lubię jednak nie sztywny.

Jedynym problemem, jaki mam o wysokiej jakości, a także spójność skóry wykorzystywanej na przeciwległych panelach. Aby dodać element stylu, znajduje się podwójny ścieg z przodu, a także tylne centrum torby. Po lepszej inspekcji, różne panele ze skóry są wykorzystywane tutaj, które spełniają w środku. Jestem sticklerem na całkowicie dopasowany do skóry, a nie prawie tak biedny, jak widziałem na innych torbach, istnieją drobne rozbieżności skórzane.

Wnętrze jest wyłożone w płytkę bawełnianą na płótnie ciemnobrązowe / czarne pocałunki. Wszystkie kieszenie są proste, a także otwarte kieszenie w kształcie telefonu idealnie. REBECCA MINKOFF Torby zawsze upewnij się, że wydajność wewnątrz jest najwyższym priorytetem, a także to oczywiste z Nikki.

Wartość
Dla przestronnej, all-skóry, dużego hobo (18 “x 4” x 14.5 “) od współczesnego projektanta, koszt jest niezwykle rozsądny. Rebecca Minkoff style zebrały mnóstwo zainteresowania od kupujących, gwiazd, a także Fashionistas, jak również w porównaniu z innymi HOBOS, ten rozmiar poniżej 500 USD jest na niższejstrona. Jak wielu współczesnych projektantów, torba nie jest wykonana w USA. Nikki kosztuje 495 USD za pomocą Rebecca Minkoff, a także ShopBop.

Aspekt “to”
Kiedy odnosi się do wspaniałego wyglądu Hobo, Rebecca Minkoff dostarcza z jej Nikki. Podstawowy Hobo ma trudny czas, który kończy się prawdziwie stylowy, jak również poszukiwany torba, jednak jest to bardzo kluczowy kształt w świecie torebki. Jeśli kiedykolwiek dostaniesz mnie w rankingu hobo z supremnie wysokim aspektem “IT” – będzie niezwykle wyjątkowy. Ten hobo to znaczenie “łatwego eleganckiego”.

Całkowity

Leave A Comment