Jonathan Saunders współpracuje z Smythsonem na kolekcji akcesoriów

Smythson Soho Diary, 515 $. Jonathan Saunders X Smythson Panama Diary, 245 USD. Zarówno przez netto-portier.

Jestem ogromnym Jonathan Saunders Fangirl, a to od dawna było moją żarliwą nadzieję, że Saunders zanurzyłyby swoje niezwykle modne palec do basenu. Chociaż Jonathan Saunders X Smythson nie obejmuje żadnych torebek, uroczych kolorowych notebooków i sytuacje iPada dają mi nadzieję, że pewnego dnia, może nie tak dobrze w przyszłości, przejdę do przeglądu Bonefide Jonathan Saunders Torebce. Lub tylko portfel. Usunąłbym się na portfel!

W międzyczasie będą musiały zrobić Jonathan Saunders x Smythson Soho i Panama Diaries. Jakie stylowe notebooki do noszenia w torebce lub torbie roboczej! Wiem, że większość z nas prawdopodobnie wykorzystywała nasze smartfony na krótkie notatki teraz, ale nie pamiętnik związany ze skórą wydają się pozytywnie cywilizowane w porównaniu?

Początkowo rumieniec Saunders / Smythson Partnership może wydawać się kontraktem. Chociaż obie marki są brytyjskie (a brits lubią współpracować ze sobą), Jonathan Saunders jest wiedzieć na ostry modernizm. Mieszka kolory i drukuje jak mistrz, a jego zdigitalizowane wzory były kilku moich ulubionych w ciągu ostatnich kilku sezonu. Smythson, z drugiej strony jest niezwykle tradycyjną firmą produkującego skórzane, które znajdowało się od ponad wieku.

Te kawałki poślubiają jednak dwie estetyki. Nowoczesne koncepcje we znajomych kształtach są czymś w przypadku podpisu Saunders, a kiedy stonowany do jego kolorowej esencji, Saunders w kształcie w formie marki Smythson. Wolałbym raczej widział dwie wzorzyste panele zamiast dwóch stałych kolorów, ale to partnerstwo jest dobrym początkiem, aby dać Saundersowi, którego potrzebuje w kierunku linii pełnej akcesoriów. Zdobądź odpowiednio z portem netto za 515 $ i 245 USD.

Leave A Comment