Przedstawiamy torbę Fendi Peekaboo X-Lite

Stare powiedzenie brzmi trochę tak: Jeśli to się nie zepsuło, nie napraw go. W przypadku nowej aktualizacji Fendi jednej z jego najpopularniejszych i klasycznych toreb, która nie może być dalej od prawdy. Z radością przyznam, że to powiedzenie nie dotyczy Fendi Peekaboo X-Lite. Uwielbiam ten garbaty, ale elegancki i niesamowicie elegancki aktualizacja Fendi Peekaboo, a dziś mam dla ciebie ucztę: spojrzenie na jeden z moich ulubionych typów z tej nowej linii, oszałamiającą ciemnozieloną zamszową piękność.

Pomyśl o tej torbie jako o garbackiej młodszej siostrze Peekaboo. Jest mniej ustrukturyzowany i, w pewnym sensie, mniej – mówię – odgrywają się, choć wciąż jest niesamowicie eleganckie i, podobnie jak jego poprzednik, z pewnością będzie natychmiastowym klasykiem. Uwielbiam to, że ta torba jest duża, aw epoce niekończących się mini toreb, to jak powiew świeżego powietrza. Jest to idealna torba do kręcenia w ciągu dnia i może łatwo nosić wszystko, co jest potrzebne, aby zabrać cię z pracy do gry. Najlepsze jest to, że natychmiast podnosi każdy strój. Mam po prostu obsesję i żałuję, że mój codzienny wygląd był wystarczająco szykowny, aby uzasadnić złapanie tej torby.

Peekaboo X-Lite jest dokładnie tym, czego można się spodziewać, biorąc pod uwagę jego nazwę-super lekką torbę, którą jest łatwa do noszenia. Świetnie się czuje, gdy jest ręcznie przez górny pasek uchwytu, podobnie jak okropny ramię. Wykonana z pięknego, miękkiego zamszu, ta torba wydaje się tak luksusowa, jak wygląda. Cienkie paski z boku torby pozwalają na styl tej torby na kilka sposobów. Możesz go nosić z otwartymi paskami, abyś mógł zobaczyć kieszeń wnętrza, ale po stylu, aby pokazać szczegóły tej torby, najlepiej pasuje do zamkniętych i bezpiecznych pasków bocznych.

Wnętrze tej torby jest super pojemne i choć jedyną rzeczą, które utrzymuje wnętrze zamknięte, jest piękny złoty zwrot, minimalnie wygrawerowany za pomocą „fendi”, jest też dość duża kieszeń wewnętrzna z snapem, co jest świetną funkcją, jeśli chcesz, jeśli chcesz Aby zapewnić bezpieczeństwo portfela lub innych przedmiotów. Uwielbiam to, że ta kieszeń jest nie tylko funkcjonalną funkcją Peekaboo X-Lite, ale także dodaje trochę talentów, jeśli stylizujesz torbę bardziej otwartą. Ogólne wymiary Peekaboo X-Lite wynoszą 12,6 ″ H x 16,9 ″ W x 5,5 ″ D, który sprzedaje za 4550 USD. Nie twoja średnia torba ta ta torba z pewnością wyróżni się wśród tłumu, jeśli chcesz zapłacić cenę. Co sądzisz o tej nowej aktualizacji Peekaboo?

Shop Fendi Peekaboo X-Lite torby tutaj

Leave A Comment