Chanel Cruise 2021/2022 Struktury, a także tapety telefoniczne

, jeśli chodzi o kultowe Chanel, które wszyscy rozumiemy jako tradycyjną klapę Chanel, częścią niekończącego się apelu jest niezliczone wersje oferowane sezon po sezonie. Oczywiście możesz wybrać tradycyjne kolory, a także kombinacje, jednak istnieje wiele specjalnych toreb, które również przemawiają do kolekcjonerów. W rzeczywistości to niezwykłe torby, które później były poszukiwanymi torbami, a także są to również najbardziej fascynujące torby, na które można patrzeć zarówno osobiście, jak i na zdjęciach.

Podczas kolekcji rejsu 2021/2022 postanowiliśmy sfotografować torby nieco inaczej, tym razem, zapewniając szczegółowe ujęcia, aby zaprezentować różne konstrukcje, a także materiały, które obejmują tę najnowszą kolekcję. Podobnie jak jeszcze lepiej, jeśli chcesz użyć jednego z tych zdjęć jako telefonicznych tapet, dotknij linku poniżej zdjęcia, aby otworzyć go na nowej karcie, a następnie przytrzymaj palec na zdjęciu, a także wybierz Dodaj do Zdjęcia… (na iOS Safari). Następnie przejdź do ustawień telefonu, a także wybierz tapetę. W ten sposób zawsze możesz mieć przy sobie trochę kawałka chanel.

Istnieje bardziej ponadczasowa czarna, a także biała jagnięta z złotymi metalowymi wyborami (8800 USD), a także mini -klapa z czarnym i białym tweedem, a także pleciona skóra cielęcy (4300 USD). Jeśli chcesz czegoś innego, dżins powraca na torbach, a także ten niebieski dżins, a także metalowy metalowy klapa z złotym metalowym z ładnym detalem na pasku łańcuchowym (4300 USD). Istnieje również różowy tweed, a także biała, a także czarna cekina z logo skryptowym Chanel umieszczone skrupulatnie w cekinach.

Spójrz na nasze szczegółowe ujęcia Chanel Cruise 2021/22 poniżej!

Stuknij tutaj, aby zdobyć tę tapetę

Stuknij tutaj, aby zdobyć tę tapetę

Stuknij tutaj, aby zdobyć tę tapetę

Stuknij tutaj, aby zdobyć tę tapetę

Stuknij tutaj, aby zdobyć tę tapetę

Stuknij tutaj, aby zdobyć tę tapetę

Leave A Comment