BTS: Tylko początek

jako jeden z nowych stażystów projektowych z torebkami Brynn Capella tego lata, już nauczyłem się tak bardzo o tym szalonym branży. Będąc studentem w programie zarządzania tekstylnymi i odzieżowymi, przeczytałem, studiowałem i przeprowadziłem wszystkie różne kroki, które wchodzą do procesu tworzenia produktu, ale faktycznie widzieć, że wszystko jest tak interesująca.

Brynn ma możliwość komunikowania się z jej wykonawcami osobami, ponieważ produkcja ma siedzibę w Chicago. Pozwala to jej wejść, gdy chce, żeby sprawdzić worki, które muszą być naprawione, aby zaktualizować liczbę sprzętową i ulepszyć próbki worków, zanim zostaną sfinalizowane do produkcji. Poprzedni stażysta projekt, Moriah, pomógł stworzyć dwa nowe projekty Brynn pracował nad i była tak zachwycona, aby zobaczyć worki do życia. Po obejrzeniu całej pracy, która przechodzi w próbkę próbkowania, znalazłem się, aby zacząć od następnego projektu dla kolekcji wiosennej / lato Brynna. Ale dowiedziałem się, że nie jest to takie proste …

W szkole nigdy nie przesuwamy naszego koncentracji z odzieży, więc nigdy nie myślałem o wszystkich elementach, które tworzą akcesoria. W przypadku torebek musisz myśleć o zamków błyskawicznych, każdego koloru, każdej długości i każdego typu. W Drugie Magazyn Wykonawcy zaczęliśmy odliczający zamki błyskawiczne, które już były w magazynie, abyśmy mogli przygotować zamówienia na następny wiersz. Policzaliśmy co najmniej 1000 zamków błyskawicznych. Wtedy liczyliśmy resztę “sprzętu”.

Bycie tak sklepienia po stronie akcesoriów tej branży, pomyślałem, że zamierzaliśmy zacząć liczyć śruby lub coś, ale odkryłem, że sprzęt nie zawsze odnosi się do pokrętłach szafek kuchennych, ale to torebki mają również sprzęt i obejmuje wszystkie różne kołki, D-rings, o-ringi, (w zasadzie cokolwiek metalu). Po zakończeniu tego procesu byliśmy gotowi rozpocząć zamawianie nowego sprzętu dla naszej kolejnej torby w kolekcji Jesień.

Teraz przesuwające koła z zamówień kolekcjonerskich, poszliśmy do skórzanej firmy i spojrzaliśmy na setki próbek skórzanych. Wyszukiwanie idealnego koloru nie jest takie proste. Musi być w najlepszym cenie z najlepszym wykończeniem i najlepszym kolorem. Po około godzinie spojrzenia na próbki, wymyśliliśmy około 10 “majfy”. Wtedy wróciliśmy i umieściliśmy je obok pozostałych 10 może spojrzeliśmy wcześniej. I to tylko początek.

Patrząc wstecz Zawsze wyobrażam sobie, że konserwujące firmy są ogromne, bardzo przemysłowe miejsca, które mają kilku pracowników w pasujących mundurach iw liniach montażowych, ale do mojej niespodzianki uznałem, że jest to dość odwrotnie. Istnieją półki materiału różniących się przez różne firmy, z którymi pracują, wzorce wszelkiego rodzaju linii ścian, a także narzędzia i maszyny, które wyglądają, jakby mogli odciąć palcem, jeśli je dotknął .. Ale jakoś ta gorąca atmosfera jest wszystkim Oprócz zorganizowanego chaosu, który stanowi proces przynoszenia projektów Brynn Capella do życia i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co to jest w sklepie!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Czy wiesz, jak twoja torebka jest wykonana? 2 marca 2018In “Business Fashion”
To z pewnością na to na to! 19 sierpnia 2020 r “Amerykanin”
FAQ: Brynn Capella Handbagsjuly 8, 2015in “Chicago”

Leave A Comment