3 neutralne torby, które możesz teraz nosić idealnie

Kiedy patrzę na moją kolekcję torebki, zawsze okazuje się, że brakuje mi, gdy dotyczy neutralnych kolorów. Zwykle przyciągam odważne odcienie, ale posiadanie wspaniałej neutralnej torby jest bardzo ważne, a ja sam poluję na jedną. Najlepsze w neutralnych kolorach jest to, że możesz nosić torbę na każdy sezon i wiele lat – odcienie działają zarówno z ciepłymi zimowymi kolorami i jasnymi pastelami wiosennymi.

Od eleganckiej codziennej torby Rochas po ostrą torbę Jimmy Choo do klasycznej torby z bokserem Reed Krakoff, przeprowadziliśmy dla ciebie badania i znaleźliśmy trzy neutralne torby, które możesz nosić zarówno idealne i zawsze.

Dwukrotna skórzana torba Rochas
1020 USD za pomocą netto-a-porta
Codzienna torba to szafa akcesorialna, a ja uwielbiam oba kolory tej torby Rochas. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby większość torby była ciemna czy jasna, jest dla Ciebie opcja. Lżejszy kolor zmiękcza wygląd tej torby.

Jimmy Choo motocyklista w łańcuchu Tekstrutowana torba do przenoszenia
1 795 USD za pomocą netto-a-porta
Jeśli kochasz mały styl motocyklowy, to ta torba Jimmy Choo jest dla Ciebie. Uwielbiam kombinację uroku i chrztu. Buty Jimmy Choo zawsze tworzyły grę, ale teraz torby marki podążają za nim.

Reed Krakoff Boxer 1 Skórzana i lniana torba
1 290 USD za pomocą netto-a-porta
Tum Bokser Reed Krakoff jest przyjemniejsza, a ta wersja jest taka, którą mogę zacząć. Mimo że pościel jest zwykle używana na cieplejsze miesiące, w tej wielokrotnej kolorystyce działa również na zimę.

Leave A Comment