Najlepsze torby z Nowego Jorku Fashion Week Fall 2018

Mam zarówno dobre, jak i złe wieści. Dobrą wiadomością jest to, że znani ludzie sfotografowani podczas New York Fashion Week nie noszą już automatycznie torby z dowolnego programu projektanta, w którym biorą udział; Zamiast tego stały się znacznie bardziej prawdopodobne, że wybierają zarówno niezależne współczesne marki, jak i bardziej wymowne projektantów europejskich. Oznacza to, że torby, które szpiegujemy w NYFW, są mniej powtarzalne, a także o wiele bardziej zabawne.

Zła wiadomość jest taka, że ​​stale rosnący odsetek ludzi sfotografowanych poza programami są blogerzy lub wpływowi na Instagrama zamiast konwencjonalnych gwiazd, o których znam wielu z was. Moim zdaniem ma to zarówno zalety, jak i wady, ale w tym przypadku wydaje się, że oznacza to lepszy zakres toreb, więc zakochuję się w tym. Sprawdź nasze ulubione ze sceny poza programami w tym sezonie poniżej.

(Och, i nie chwalić się, ale znaleźliśmy dwóch uczestników celebrytów niosących torby z mojej listy typów, które byłyby idealne do tego celu.)

Aimee Song
Jak wiesz, jeśli mieszkasz w dowolnym miejscu w okolicy, NYFW zobaczył kilka dni bardzo złej pogody. Fur płaszcz Aimee Song mógł nie był optymalnym parasolem, ale jej torba z klapami Chanel była idealnym wyborem deszczowym dniem. Kupuj Chanel przez Vestiaire Collective

Aimee Song
Oscar de la Renta wyposażył armię modeli i wpływowych w torbie TRO na okazję do pokazu marki, Aimee wśród nich. Kupuj torbę Oscar de la Renta Tro za pośrednictwem Farfetch.com (2390 USD)

Blake Lively
Blake Lively zwinęła się na pokaz Michaela Korsa z torbą od jednego z jej innych ulubionych projektantów: Christian Louboutin. To jest Tote konsumencki Louis Vuitton x Christian Louboutin, z kolabacji kilka lat temu.

Camila Coelho
Mówiąc o torbach Louisa Vuittona na pokazach innych niż Louis Vuitton: Camila Coelho, królowa brazylijskich blogerów, przyniosła tę drobną Malle do NYFW. Kupuj torbę Louis Vuitton Petite Malle przez Louis Vuitton (9300 USD)

Camila Coelho
Jednak na pokazie Michaela Korsa Camila nosiła torbę od swojego gospodarza. Kupuj Michael Kors Mia, chodź torbę przez Saks (903 USD)

Camila Coelho
Camila może również zrobić współczesne – nosiła torbę Dans Lente Johnny’ego Bucket na pokaz Tibi. Kupuj torbę Danse Lente Johnny Bucket przez Moda Operandi (380 USD)

Caro Daur
Nie sugeruję, aby chwalić się ani nic, ale przewidziałem, że Tote Bazar Bazar Caro Daur byłby łatwą przynętą w stylu ulicznym w tym sezonie. Kupuj torbę Balenciaga Bazar przez Bergdorf Goodman (1750 USD)

Chriselle Lim
Chriselle Lim była przez cały Nowy Jork Fashion Week; Najpierw złapaliśmy ją z topem Chanel z torbą klapy. Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective

Chriselle Lim
Następnie jest pierwszą osobą, którą odkryliśmy na wolności z pierwszymi torbami Clare Waight Keller dla Givenchy. Kupuj torby Givenchy przez Neiman Marcus

Chriselle Lim
Poszła także paski na paski z górnym uchwytem Roger Vivier Viv Cabas. Kupuj najlepszą ofertę Roger Vivier Viv Cabas z torbą przez Neimana Marcusa (2650 USD)

Chriselle Lim
Wreszcie złapaliśmy Chriselle z najnowszym wyglądem rzędu. Kupuj torbę z podwójnym kołem Row przez Barneys (1850 USD)

Danielle Bernstein
Podobnie jak przed nią Camila, WeWore What’s Danielle Berstein nosiła tę małą torbę Danse Lente, która pakuje dużo stylu przyszłościowego za dostępną cenę. Kupuj małą torbę Johnny’ego Bucket Danse Lente przez Moda Operandi (380 USD)

Darcy Penick
Czasami paparazzi łapie dobrze ubraną kobietę na Fashion Week, która nie jest gwiazdą Insta ani konwencjonalną celebrytą. Tutaj, dyrektor generalny Shopbop, Darcy Penick został zatrzymany w drodze na pokaz z małą torbą Céline.

Francesca Kray
To piosenkarka Francesca Kray, kierowana do Alice + Olivia z kolorową torbą Hermès Evelyne. Kupuj Hermès Evelyne przez Hermès (3300 USD)

Glenda Bailey
Torba zapisu Céline wydaje się być ulubieńcem kadry kierowniczej; Glenda Balenley, redaktor naczelny Harpera, nosiła średnią wersję.

Hailey Baldwin
W tym tygodniu Hailey Baldwin przeszedł przez pas startowy; Tutaj wychodziła z programu z torbą Rogue Alexander Wang. Kupuj torbę Rogue Alexander Wang za pośrednictwem Farfetch.com (1276 USD)

Irene Kim
Certified IT Girl Irene Kim wybrała jedną z najnowszych worków trenera. Kupuj torby trenera za pośrednictwem trenera

Isabeli Fontana
Isabeli Fontana przeszła głównie z pasa startowego, ale brazylijski urok był zawsze ulubieńcem Oscara de la Renta, aw tym sezonie wróciła na wystawę z torbą Oscar de la Renta. Kupuj torbę Oscar de la Renta Tro za pośrednictwem Farfetch.com (3190 USD)

Isla Fischer
Wygląda na to, że Isla Fischer była trochę przytłoczona, opuszczając pokaz Kate Spade, ale jej Tote Kate wciąż wygląda świetnie. Kupuj torby Kate Spade za pośrednictwem Shopbop.

Jamie Chung
Jamie Chung wybrał jedną z torb z pierwszej linii akcesoriów Sacai. Kupuj najlepszą ofertę Sacai z torbą za pośrednictwem Farfetch.com (612 USD)

Jourdan Dunn
Jourdan Dunn jest jednym z modeli, które teraz biorą udział w programach tak często, jak je chodzą. W Michael Kors,Siedziała w pierwszym rzędzie z torbą Bancroft. Kupuj torbę Michael Kors Bancroft przez Saks (990 USD)

Kiku Mizuhara
Nie winiłbym cię, gdyby rozproszył Cię niesamowity płaszcz Kiku i nie zdawał sobie sprawy, że nosi trener Dinky Torb, ale sugerowałbym, że oba są godne uwagi. Kupuj trener Dinky Bag za pośrednictwem trenera (495 USD)

Laverne Cox
Laverne Cox poszła na czerwono pełną damę, aby zobaczyć Prabal Gurung z torbą Eleny Ghisellini Angel. Kupuj torbę Eleny Ghisellini Angel przez Bloomingdale’s (777 USD)

Lupita Nyong’o
Lupita Nyong’o wyciągnęła chwilę ze swojego super-biznesowego harmonogramu promocyjnego Black Panther, aby wpaść na pokaz Calvin Klein z jedną z nowych torb marki.

Nicky Hilton
Nicky Hilton jest przerażająco dobry w towarzystwie Upper East Side. Ona także nosiła torbę Oscara de la Renta Tro na pokaz marki. Kupuj torbę Oscar de la Renta Tro za pośrednictwem Farfetch.com (2390 USD)

Nina Agdal
Trudno nosić torbę na pasek na płaszczu, więc modelka Nina Agdal nosiła w dłoni swój vintage Chanel. Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective

Rocky Barnes
Może być zimno, ale gwiazda Insta Rocky Barnes wciąż zdołała wyglądać jak wiosna w gorącym różowym swetrze i torbie Charlotte Simone Lil Pop. Kupuj torbę Charlotte Simone Lil Pop przez Moda Operandi (300 USD)

Romee strijd
Chłopaki dzieją się torby na pasy. Wiem, że tego nie masz, ale to się dzieje. Tutaj modelka Romee Strijd włożyła torbę z paskiem Miu Miu w drodze z programu. Kupuj torbę MIU Miu Belt przez Farfetch.com (1530 USD)

Shiona Turini
Stylista i redaktor nadzwyczajny przyjęła niesprzyjającą pogodę z okopową sukienką i Tote Kate Spade Watson Lane Sam. Kup Kate Spade Watson Lane Sam Tote za pośrednictwem Kate Spade (198 USD)

Sofie Valkiers
Zignoruj ​​dziwny półprzezroczysty gorset, aby pomóc mi odpowiedzieć na inne pytanie: kto sprawia, że ​​torba Sofie Valkiers nosi?

Tess Holliday
Model Plus Size Tess Holiday niósł naszą ogromną torbę z gwiazdem tygodnia: Torka Aligator Kate Spade. (Był to także jedna z moich prognoz w stylu ulicznym!) Kup Kate Spade Taged Wicker Alligator przez Shopbop (398 USD)

Leave A Comment