Tote bagażu Celine: tradycyjnie tradycyjnie lub przestarzały trend?

Bagaż linii C (É) zabrał świat, gdy uderzył w scenę w 2010 roku. Opracowany przez samą Phoebe Philo, bagaż nie był natychmiastowym hitem, jak można sobie wyobrazić. Raczej to mało prawdopodobne zajęło to minuta, aby podnieść ciężką parę, zanim ostatecznie skończyło się na elitarnych, celebrytkach, a także codziennych kolekcjonerach, takich jak my.

Bagaż, który skończyłby się niezbędnym dla Celine, ponownie wyobrażonego sezonu po sezonie w wielu iteracjach obejmujących różne skóry, tkaniny, a także prawie każdy kolor, jaki można sobie wyobrazić. Dziś Celine Baggage Carry jest nadal produkowana, pomimo wyjścia Philo z marki w 2017 roku. Niezwobana ikona jest teraz synonimem marki Celine, jest bagaż przewożony prawdziwym stałym klasykiem, czy też skończyła się na datowaniu tendencja?

Nowy tradycyjny lub przestarzały trend?

Prawie rok temu skomponowałem o podobnych, które wciąż miałem dla TOTE Bagażu Celine, a także chociaż niewiele się zmieniło, jeszcze dodałem je do mojej kolekcji. Niedawno, kiedy przeszukując rynek odsprzedaży w poszukiwaniu obecnych ofert, zacząłem zastanawiać się, dlaczego dokładnie się nie zanurzyłem. Następnie Megs odpowiedziała na pytania i odpowiedzi na Instagramie, gdy obserwator zapytał swój punkt widzenia na torbie bagażowej, a to naprawdę sprawiło, że pomyślałem. Jasne, bagaż udowodnił, że w tym momencie pozostaje siła, jednak kiedy patrzę, a także sugeruję, że naprawdę wyglądam długo i ciężko, na torbie bagażowej, co widzę?

2010. były wyjątkowo szczególnym czasem w modzie. Od peplum tops, a także neonowych sukni bandaża (gdzie na świecie jest Hervé Léger?) Po obcasy platformowe, a także chude dżinsy, zdałem sobie sprawę, że partneruję dużą, skrzydloną sylwetkę bagażu z modą wzorów modowych dekadę temu. Podobnie jak nostalgia bagażu, która ma moje serce, a także sprowadza mnie z powrotem, czuję, że skończyło się to tak samo datowane, jak i nadmierne.

Ogromna część mnie nienawidzi tego, ponieważ przez tak długi czas bagaż był torbą, którą lubiłem i pożądałem, jednak nie widzę, aby kształt był łatwy lub gładki, aby pozostać prawdziwym klasykiem; Czuję raczej, że sylwetka zawsze będzie związana z 2010 rokiem, a także z jej modą. Nie twierdzę, że nie lubię bagażu, ani nie stwierdzam, że gdybym go miał, nie nosiłbym go. Jednak osobiście wydaje mi się, że jest równie późno, aby dołączyć do bagażu, a także dla mnie, nie jest to o wiele lepsza późno niż wcale, jednak sytuacja pominięcia szans (no cóż).

Być może moja tęsknota tak długo, jak dla tej torby tak długo polegała na tęsknianiu za czasem, który wydaje się jeszcze jedno życie.

Co myślisz?

Leave A Comment