Czy jesteś osobą w torbie z jasnym kolorem?

Niedawno kupiłem nową torbę (więcej na ten temat później), a także boleśnie przeanalizowałem każdy kolor, w którym pojawiła się torba, zanim naprawdę pociągnąłem wyzwalacz do mojej wybranej torby. Widzisz, nigdy tak naprawdę nie byłem „osobą kolorową”.

Pracując w modzie, a także mieszkając w Nowym Jorku, do niedawna, byłem typowym, czarnym noszącym nowojorskim. Latem przełączałem się na czarno z jasnymi neutralami (podoba mi się całkowicie biały wygląd), a także jedynym jasnym kolorem, jaki czasami sporowałem, był Red Saint Laurent SDJ, który kupiłem w 2018 roku.

Potem hit pandemiczny, a także coś we mnie całkowicie przesunęło się (choć tak naprawdę zaczęło się trochę wcześniej). Zacząłem bardziej eksperymentować z kolorem, dodanym w pops z niebieskiego, fioletowego, a także żółtego. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że każdy może być kolorową osobą, a nawet lepszą, zdałem sobie sprawę, że lubię być jednym. Moda ma być zarówno ekscytująca, jak i zabawna. Torby, szczególnie przynoszą nam tyle radości (dlatego tak wielu z nas nadal kupuje, a także jak designerskie torby), a także to, co jest bardziej radosne niż żółta torebka, która przypomina o jasnym słonecznym dniu lub łatwym, przewiewnym Niebieska torba podobna do wakacji na plaży?

Nic, nie ma nic lepszego.

Na razie wciąż pracuję tak samo, jak przynoszę torbę tak silną, jak i jasną, jak ubrania, które mam na sobie, jednak cieszę się zmianą w opcjach strojów, a także wzmacniacz nastroju, który to zawiera . Rozumiemy, że kolor może wywoływać uczucia, a także pomaga nam ujawnić więcej o sobie, ale wciąż tak wielu ludzi pochodzi z jaśniejszych, odważniejszych odcieni. Więc powiedz nam:

Czy jesteś osobą w torbie z jasnym kolorem?

Poniżej znajduje się kilka jasnych kolorów, które obecnie obserwujemy:

Chanel Quilded Medium Tradycyjna klapa
przez Fashionphile

5420 USD

Kaseta Bottega Veneta
Via Bottega Veneta

3200 $

Prada Tessuto nylon pochette
przez Fashionphile

450 USD

Leave A Comment