Czy Halston Heritage zrobiło tylko wystarczającą czy daleko z tą torbą?

Mam tendencję do miękkiego obszaru dla toreb, które są zawsze lekkie po niewłaściwej stronie bajecznego/tandetnego podziału, więc kiedy widzę coś takiego jak Halston Heritage Calla Flap Bag, muszę sprawdzić siebie przez chwilę. Czy ta torba jest naprawdę fajna, czy też mówi mój słaby smak?

Pomimo jednoczesnego istnienia zarówno cekin, jak i stadnów, dwa wzory, które mają się odkryć, trafiły do ​​tego staromodnego ogromnego haka, który unieważnia ludzi ze sceny, uważam, że połączenie kolorów, a także różne struktury, aby współpracować Uczyń tę torbę zwycięzcą. Przynajmniej na określonym poziomie.

Jedną rzeczą, która z pewnością działa na korzyść tej torby, jest neutralność. Warwiowe są czarne, skóra jest czarna, kołki, a także pasek łańcuchowy to średni, nieoficjalny odcień złota. Połączenie skóry, a także cekinów jest naprawdę raczej gustowne, myśląc o wszystkich różnych i różnych metodach, które torba utrzymująca, że ​​wiele cekinów może się zepsuć. Tym, co mnie potyka, jest zmienność wielkości stadniny. Gdyby wszystkie były ogromne lub małe, torba najprawdopodobniej wyglądałaby nieco bardziej wypolerowana. Z mieszaniną styl może równie dobrze przekraczać tandetne terytorium. Co cię stwierdza? Kup ze Shopbop za 345 USD.

Leave A Comment