PySblog pyta: Czy jesteś podekscytowany wielkimi torbami, aby powrócić?

W swoim nowym lookbooku Winter 2017 Céline nie pokonuje buszu w głównej funkcji jednej z najnowszej torby: ogromna torba jest, no cóż, duża. Oprócz tego, że nazywając to, wydaje się, że marka uznała to, co przewidzieliśmy rok temu, a także pół: wahadło wzorca przetoczyło się z torebek mikro-mini do ich dużych odpowiedników. Wtedy wierzyliśmy, że to świetna rzecz. Teraz jesteśmy trochę bardziej wątpli.

Jeśli chodzi o torby, występ powinien być królem. Jaki jest sens wspaniałej, nienagannie wykonanej torebki, jeśli jest to ból lub wsiąść? Podobnie jak w określonym punkcie, czy nie ma możliwości wprowadzenia wszystkiego, co posiadasz na portarzu na terytorium niefunkcjonalne?

Dawno, dawno temu byłem wielkim uzależnionym od torby, a także do niedawna, byłem przygotowany, aby wrócić do tej metody życia. To jednak, dopóki nie zacząłem iść z magazynem torby, aby przygotować się do przeprowadzki. Im bardziej wypróbowałem moje cenione ogromne torby z przeszłości, tym bardziej wydawały się one nieporęczne, nawet bez niczego. Oprócz wypełnienia ogromnej torby jest zawsze tak kuszące; Jeśli jest więcej miejsca, po co coś oczyścić? Po co edytować moje rzeczy, gdy pędzę rano, jeśli mogę po prostu rzucić na nich jeszcze kilka rzeczy?

Odkryłem, że wymóg edycji jest naprawdę mile widziany w moim życiu akcesoriów; Kiedy wybieram coś dużego, zwykle kończę się z powrotem na najmniejszą możliwą torbę, gdy tylko wrócę do domu. W przypadku zadań lub weekendów nie wymagam niczego więcej niż moje klucze, portfele, okulary słoneczne i telefon, więc dlaczego miałbym nosić całą tę dodatkową torbę, z tylko czterema rzeczami kołyszącymi się na dnie lub zapewnić sobie Szansa na ciągnięcie wielu rzeczy, których tak naprawdę nie użyję?

Dla osób, które wymagają przyniesienia laptopów lub plików, lub ci, którzy chcą, aby torebka podwoiła się jako torba dla niemowląt, ogromne odrodzenie torby jest z pewnością pozytywne. Dla reszty z nas, jeśli jesteś podobny do mnie, mogą one być po prostu niepotrzebną pokusą, której nie lubisz.

Który z nich jesteś? Zrozumiemy w komentarzach.

Leave A Comment