Wyłączne: Rebecca Minkoff X Purseblog – Twój projekt, twój sposób

Kiedy ponad dziesięć lat temu zaczęliśmy Purseblog i Purseforum, pierwszym projektantem, którego poznaliśmy, była Rebecca Minkoff. W tym czasie Rebecca i jej zespół pracowali w mieszkaniu lub mieszkaniu pod własnym miejscem, a małe biuro w Nowym Jorku było wypełnione pudełkami i torbami od końca do końca. Szybko do przodu dziesięć lat, a marka Rebecca Minkoff rozszerzyła się wykładniczo, a sklepy w Nowym Jorku, LA, San Francisco, Hongkongu i Hyundai Mokdong.

Ale zanim ten ogromny rozwój Rebecca zaczęła na naszym forum rozmawiając z fanami, którzy nazwali się Minkettes. W czerwcu rozmawialiśmy z naszymi członkami na czacie na TPF i przenosimy go na wyższy poziom, współpracując z nią, aby pomóc uruchomić „#Myrm”: Twój projekt, kampania.

W samą porę na święta możesz zaprojektować torbę Rebecca Minkoff, tak jak ci się spodoba, z różnymi opcjami skóry, śladu zamka, sprzętu, podszewki i monogramu. Możesz wybrać z M.A.B. Mini, Tiny M.A.C. i Cory torebka. Biorąc wszystko pod uwagę, dostępnych jest 84 specjalne kombinacje toreb. Ta inicjatywa otwiera się przed publicznością dla Purseblog i Purseforum, więc możesz dostać się do ideału!

M.A.B malutki jest ulubieńcem torebki, a Rebecca przywraca go na ten krótki czas. Ponadto wszystkie te torby zostaną wyprodukowane w Nowym Jorku. Ten projekt jest naprawdę wyjątkowy i jest to kolejny świetny sposób dla fanów marki, aby wrócić do jej korzeni: możliwość zdobycia torby, którą kochasz, od Rebecca, tak jak ci się podoba. Cory torebka kosztuje 95 USD, niewielki M.A.C. to 275 USD, a M.A.B. Mały to 445 USD.

Zaznacz także swoje kalendarze, ponieważ jutro organizujemy kolejną rozmowę na żywo z Rebeccą Minkoff na torebceum i chciałbym cię tam zapisać! Rebecca będzie dostępna, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące jej marki, i możesz uzyskać rekomendacje, w jakiej musisz stylizować swoją torbę, jeśli zdecydujesz się ją dostosować. Dołącz do nas jutro, 19 listopada, o 16:00 EST na godzinę, aby porozmawiać z Rebeccą na Purseforum!

Leave A Comment