Gwiazdy uderzyły w obwód prasowy z Salvatore Ferragamo, Dior, a także Chanel

Gwiazdy mają świetną ofertę do promowania w tym tygodniu: nowe filmy, nowe książki, a nawet torby własnego projektu! Polegali na szerokiej sieci projektantów, aby zaspokoić swoje potrzeby w torebce podczas rund prasowych, w tym zupełnie nowatorskim w PB. Istnieje oczywiście wiele Hermès, a także torby Chanel, zgodnie z zwykle (a może nawet nieco więcej niż zwykle), jednak wee bit minis były podobnie popularne. Zawsze zastanawiamy się nad słuchaniem twoich torb, których nigdy wcześniej nie widziałeś, więc płacę szczególne zainteresowanie Isli Fisher, a także w tym tygodniu wyborem torebek Julianne Hough.

EJ Johnson
Zaczniemy od EJ Johnson, klubowym w Hollywood z jego egzotycznym czarnym crocowym Birkinem.

Emma roberts
Emma Roberts wygląda najbardziej niezadowolona z tego, co czołgało się w jej DMS. Przynosi trochę czarnego Diora Diorever. Kupuj torby dior za pośrednictwem Vestiaire Collective

Isla Fisher
Oto Isla Fischer zmierzająca do serii AOL Develop z miniaturową torbą pojemnika na klejnoty Burgundii. To wyjątkowo pierwszy występ Adeam w PB. Kupuj torbę z klejnotem Adeam Gem za pośrednictwem Selfridges (1135 USD)

Jane Fonda
Jane Fonda została zauważona w Lax dzięki tej ekologicznej ekologicznej torbie Salvatore Ferragamo Sofia. Obecnie robi rundy, aby promować swój nowy film nasza dusze w nocy. Kupuj torbę Salvatore Ferragamo Sofia za pośrednictwem Bloomingdale (1990 USD)

Julianne Hough
Oto Julianne Hough na planie dodatkowych w Universal Studios z Beige Beige Strathberry MC Tote. Kupuj Strathberry MC Mini Carry przez Saks (425 USD)

Rachel Zoe
Rachel Zoe została niedawno zauważona, pozostawiając Craiga z dużą, maślaną brązową torbą Hermès Kelly. Drzwi w Craig’s są o wiele bardziej klasyczne niż drzwi w Catch.

Selena Gomez
Selena Gomez wciąż reprezentuje swoją nową współpracę trenera. Znowu została zauważona w Nowym Jorku z Selena Grace, kiedy znów. Możesz zobaczyć wiele metod, które zaprojektowała tę torbę tutaj. Kupuj trenera X Selena Gomez Selena Grace Bag za pośrednictwem Coach (395 USD)

Teresa Giudice
Oto Teresa Giudice z Rhonj, pozostawiając restaurację na Manhattanie z czarną klapą chanel. Teresa promuje swoje nowe memori, stojące silne, które z pewnością obejmuje jej ostatni roczny okres w piórze. Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective

Leave A Comment