Sprawdź wszystkie torby z jesiennego pokazu wybiegów w 2016 roku, a także kupuj kilka najlepszych elementów

, kiedy ma za sobą kilka sezonów, instruktor Stuarta Veversa przyjął kształt usunięcia. Chociaż projektant pochodzi z Anglii, jego tempo zainteresowania amerykańskim Zachodem, a także jego estetyczne znaczące są jasne, a także torby trenera 2016 mają wystarczającą liczbę stadningu, zamszu, a także detale Buckle, aby to zweryfikować.

Te opcje estetyczne dobrze łączą się z obsesją w stylu lat 70. szalejącej teraz w świecie mody idealnym, podobnie jak kombinacja Veversa na jesień, która jest pełna opalenizny, żółci musztardowych, a także Burgundys. Szczegóły, a także kombinacja przedłużają się do torb marki, w których nowe torby, a także kształty trzymania dołączają do wybitnych torb z siodłową marką, oprócz nieuczciwej torby, która zadebiutowała przed upadkiem 2016.

Podobało nam się Rogue, kiedy zadebiutował i czekaliśmy na możliwość zdobycia tego, a także wprowadzenie nowych wersji na wybiegu jesień 2016, nasz czas nadszedł. Instruktor używa pięciu łotrzyków z ograniczonymi edycji do natychmiastowej sprzedaży za pośrednictwem Coach.com, wszystkie ceny 795 USD, a także ozdobioną uroczymi łatami. Będziesz musiał działać szybko, ale stwierdza, że ​​torby będą oferowane przez „bardzo ograniczone czas”.

Możesz także sklep sklepowy 1941 Spring 2016, który jest pierwszą kolekcją trenera gotowych do noszenia, toreb, torbów, a także butów, za pośrednictwem Coach.com.

Leave A Comment