Bottega Veneta koncentruje się na fascynujących konstrukcjach ze swoimi torbami w ośrodku 2022

W zeszłym miesiącu fale uderzeniowe były odczuwalne wokół świata mody, kiedy Daniel Lee opuścił Bottega Veneta, aby później szybko zastąpić byłym współpracownikiem Matthieu Blazy. Blazy nie zadebiutuje jako innowacyjnego reżysera do lutego, a także wtedy, gdy przyjrzymy się kierunku, który wybierze, aby wziąć markę. Do tego czasu mamy ostatnie style Lee, na które można spojrzeć, podobnie jak wczoraj, jego najnowszy dla marki został wydany.

Resort 2022, chronologicznie, jest starszy niż wiosenna kolekcja marki, Beauty Salon 03, która została pokazana w Detroit w październiku. Podobnie jak wiele, które pojawiły się wcześniej, ta kolekcja pokazuje nie tylko zainteresowanie szczegółami, aby praca Lee w Bottega jest teraz rozumiana na skupienie się na niezwykłym kunszczu. Według Vogue, marka otworzy miejsce w nowojorskiej dzielnicy kupującej Soho jeszcze w tym tygodniu, a także to, co przejdą klienci.

Torby to mieszanka istniejących sylwetek, w tym kultowej torebki, torby Arco, a także punktu, a także nowych toreb. Nadal prezentują zabawną stronę mody z odważnymi, jasnymi kolorami, bogatymi teksturami, a także żywymi wzorami. Te torby są przygotowane na świetny czas, prawda? Spójrz poniżej w torbie z kolekcji Bottega Veneta Resort 2022.

Leave A Comment