Moje szybkie uchwyty Mon Monogram, a także łzy jak mistrz

wcześniej tego lata, podzieliłem się, że jestem wielkim fanem monogramów monogramowych. Kupiłem moje monogramy Mon Quick 30 w moim regionalnym sklepie Louis Vuitton dwa, a także pół roku temu, a od momentu, gdy zabrałem ze sobą dom torby, martwiłem się dokładnie, jak dobrze pomalowany monogram na ekranie by Trzymaj się typowego zużycia i łzy. Szybkie nie mają na dole stopy ochronne, więc szczególnie martwiłem się o wydruk na dnie mojej torby. Mam osobistą politykę przeciwko nakładaniu torby na podłogę, jednak nadal podlega noszeniu, a także łzy, bez względu na to, jak bardzo trudno ją podjąć. Po dwóch, a także pół roku regularnego użytkowania, z przyjemnością informuję, że moja torba wygląda dziś tak nowa, jak w dniu, w którym przyniosłem ją do domu. Vachetta zaciemniła się do wielkiego koloru miodu, jednak poza tym, zasadniczo nie ma żadnych wskazówek na mój szybki (Uff!). Złapałem się na kilku nieprzewidzianych mżawkach deszczu, co spowodowało kilka nieuniknionych obszarów wodnych na Vachetcie, jednak obejmuje to po prostu terytorium własności LV. Na początku przeszkadzało mi to, jednak odkryłem, że się z tym pogodzę, a także pozwolić, aby tak się stało! Nie jest to niezwykle widoczne dla ludzi, którzy nie próbują go znaleźć, a w końcu to tylko torba. Przynajmniej tak mówię sobie, żeby spać spokojnie w nocy.

Mój Mon Mono Quick ma dwa pionowe paski biegnące po przednim środku torby (wybrałem Fuchsię, a także Vert Clair dla kolorów), z inicjałami „LP” na przedniej części torby. Wnętrze podszewki to wspaniały turkusowy kolor, który najlepiej pasuje do paska Vert Clair, a także jasne wnętrze musi być moją preferowaną funkcją mojego szybkiego 30. Paski są jednak urocze, a także ładnie się utrzymały To wnętrze naprawdę wyskakuje. Lżejsze wnętrze znacznie ułatwia odkrycie mojego majątku wewnątrz torby, co wydaje się być małym, jednak zależy od mnie, ma duży wpływ na wydajność torby, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że szybkie mogą być A Czasami bez dna. Byłem ostrożny przed drukowanymi paskami pokazującymi zużycie z wiórami lub blaknięciem kolorów, jednak z przyjemnością informuję, że wygląda dokładnie tak samo, jak dzień, w którym przyniosłem do domu.

Przechowywanie było kluczowe dla szybkiego utrzymania mojego monogramu Mon w stanie mięty. Jeśli kiedykolwiek kupiłeś szybko, rozumiesz, że to podstawowe, aby torba została złożona płasko, gdy otrzymasz ją z butiku LV. Chociaż jest to w porządku w przypadku typowej szybkiej torby, wersja monogramu Mon będzie nadziewana plastikowym farszem, utrzymując ją w kształcie naturalnie. Mój partner sprzedaży wyjaśnił, że zawsze musisz przechowywać monogramowy kawałek monogramu, ponieważ druk może zostać wypaczony, a także rozdrobniony, jeśli zostanie złożony płasko. Nadal używam puszystego plastiku ze sklepu, aby wypchnąć moją torbę, a także kiedy tej torby nie ma na moim ramieniu, żyje bezpiecznie w torbie kurz. Badam tę torbę o wiele bardziej niż reszta torb w mojej kolekcji, jednak mój mono szybki jest tego wart!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie monogramu MON, sprawdź go tutaj.

Leave A Comment