Wypróbowałem trend Fanny Pack i właściwie jest dobrze

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz trend był tak równie nienawidzony i popularny jak skromny pakiet Fanny. Jest to prawie paradoksalne – może naprawdę być zarówno ludzie, którzy wydają się ich nienawidzić, jak i wielu ludzi, którzy najwyraźniej ich kochają? Czy to wielu ludzi naprawdę zdaje sobie sprawę, że Fanny Packs to teraz coś? A konkretnie, noszenie ich wokół naszych skrzyń jako torby krzyżowe – jak wiele osób dostało ten sygnał jednocześnie?

Trzeba przyznać, że mieszkam w bardzo modnej dzielnicy na Brooklynie, która w jakiś sposób wydaje się, jak jedna trzecia wszystkich osób zatrudnionych w mediach cyfrowych (winnych jak obciążenie), więc jestem na pierwszej linii zauważania pojawiających się trendów na wolności. Często widzę ludzi noszących fanny paczki jako torby krzyżowe od miesięcy, i to ostatecznie doprowadziło mnie do próbowania tego trendu. Pewnego ranka siedziałem w frontowym oknie mojej normalnej kawiarni, ciesząc się ludźmi spacerowymi do metra, a dziewczyna szła, nosząc najwyższą fanię. Widziałem tę dziewczynę wcześniej, a ona miała wspaniały smak w torbach – tak bardzo, że zastanawiałem się, czy może być czytelnikiem, czy członkiem forum – i widziała ją z tą konkretną fanną paczką, popchnęła mnie na krawędź. Natychmiast musiałem mieć ten sam.

Mój ukochany

Problem z tym, oczywiście, jest model dystrybucji ograniczonego uwalniania Supreme, wskazał, że pakiet Fanny już dawno minął, zanim ludzie nosili go publicznie. Znalazłem ten sam online od StockX i dostałem go za około dwa razy detaliczne lub 155 USD. (Niedawno prowadziliśmy sponsorowany post z StockX, ale chciałem zauważyć, że ten nie jest – sam dostałem tę torbę, zanim mieliśmy relacje serwisowe z witryną.) Dwukrotnie detaliczne mogą wydawać się absurdalne, ale najwyższe wartości odsprzedaży mogą Szybko Skayrock, a ta sama torba kosztuje obecnie około 250 USD zaledwie kilka miesięcy później. Miałem szczęście, że zdecydowałem, że muszę mieć torbę zaledwie kilka tygodni po jej ukazaniu się, kiedy w odsprzedaży było o wiele więcej dostępnych, a trend Fanny Pack wciąż zyskuje na przyczepności. Jeśli uważasz, że rynek najpopularniejszych toreb projektantów jest denerwujący, uwierz mi, kiedy mówię, że nie wchodzę w trampki ani odzież uliczną. W jakiś sposób jest o wiele gorzej.

Dziewiczna podróż Fanny Pack była na koncercie Lorde z moim najlepszym przyjacielem, a apel projekt był od razu jasny, podobnie jak apel o noszenie go na mojej klatce piersiowej. Fanny paczki mają mniejszą pojemność, niż się spodziewałem, ale bardzo dobrze mają niezbędne rzeczy, a wszystko, czego potrzebowałem do tej wycieczki, to mój telefon, klucze, mały budżet i okulary przeciwsłoneczne. W przypadku tego rodzaju wydarzenia zwykle zdecydowałem się na mały crossbody, który utrzymywałby mniej więcej taką samą ilość rzeczy, a potem dostosowuję go przez całą noc, pchając go za biodrem, aby zejść z drogi i wtedy Przywracając go w ten sposób, aby zazwyczaj sprawdzić mój telefon. Z fanny wokół mojej piersi mogłem skakać, tańczyć i robić, co chciałem, a to wcale się nie ruszyło, i mogłem uzyskać dostęp do telefonu jedną ręką i bez regulacji, oprócz rozpakowania. Było tak blisko, jak mogę się spodziewać, że nie nosił torby, wciąż nosząc torbę. Nawet po otrzymaniu mojej fanny pakiet byłem trochę sceptyczny, ale to było inne. Zostałem nawrócony.

Byłem szczególnie sceptycznie nastawiony do tego trendu z powodu mojego typu ciała-Bez problemu, 22-letni model Waif-y może bez problemu przypiąć torbę do klatki piersiowej Skrzynia DD-Cup, kim jestem? Musiałem nieco bawić się długością paska, aby torba usiadła dobrze, ale ostatecznie czułem się, jakbym wyglądał tak dobrze i naturalnie w torbie. Zastanawiam się, że widziałem, jak inne kobiety w dużych rozmiarach dają trendowi szansę, w tym kilka eleganckich Instagrammerów w popularnych torbach z paskiem Gucciego, i jestem w pełni przekonany, że jest to o wiele łatwiejszy wygląd, niż się wydaje . Nie pozwól, aby nie być Bella Hadid, zarówno w tej sytuacji, jak i ogólnie w życiu.

To wszystko było w kwietniu i biorąc pod uwagę, że wtedy nosiłem trochę fanny, i zawsze jako torba crossbody. Ciągle dostaję na to komplementy, a także ludzie pytają mnie, jak lubię go nosić. Jestem pewien, że ludzie też szydzą z mojej głupiego torby, ale na szczęście trzymają ją dla siebie. Ogólnie rzecz biorąc, nie mogłem polecić więcej Fanny Pacy, szczególnie na wspaniałą pogodę: zapewniają absolutnie bezpłatne ręce za całą różnorodność zabawnych letnich zajęć, a na wypadek wypróbowania wielu fajnych, ekonomicznych opcji na wypadek wypróbowania jesteś Nie jestem pewien, czy chcesz zanurzyć się w głowę na terytorium designerskiej torby pasowej. I podobnie jak torby logo, jest to szczególnie zabawny trend noszenia, jeśli czerpysz przyjemność z antagonizacji ludzi o znacznie bardziej konserwatywnym smaku, co jest okazją, którą mogę tylko od czasu do czasu się oprzeć.

Jeśli wzbudziłem twoje zainteresowanie, możesz sprawdzić zarówno nasze zalecenia dotyczące zakupów dla Fanny Pack, jak i naszą galerię celebrytów Fanny PInspo w stylu ACK. Poniżej mamy nowe zalecenia, które stały się dostępne, biorąc pod uwagę, że najpierw omówiliśmy ten trend. Jesteśmy tutaj, aby pomóc, nawet jeśli ma to pomóc w zdobyciu fanny.

Alexander Wang Attica Fanny Pack
695 USD za pomocą Nordstrom

Balenciaga Wheel Fanny Pack
895 USD za pomocą netto-a-porta

Calvin Klein Bag
88 USD za pomocą Nordstrom

Elizabeth i James Satin Back
195 USD za pośrednictwem netto-A-Porter

GUCCI GG Supreme Back
650 USD za pomocą Gucci

Kenzo Logo Pack
180 USD za pomocą Nordstrom

Nylonowa torba na nylon
600 $ za pomocą netto-a-porta

Leave A Comment