Przewagi: Gucci Lady Stirrup Top Deal z torbą

Od dłuższego czasu zawdzięczam wam wszystkim torebki, i chociaż minęło trochę czasu, myślę, że ten konkretny tockeonal jest warty poczekać. Zakochałem się w Gucci od nowa tej jesieni i zimy, tak bardzo, że moją obecną torbą jest moja najlepsza oferta Gucci Lady Stirrup z torbą. Ta torba wykończona idealnym burgundowym odcieniem łączy ustrukturyzowany design lady z akcentami klasycznych gucci, które są znane i kochane. Ostatnio na lunchu ktoś zapytał mnie w tej chwili moja ulubiona torba; Powinienem powiedzieć, że to ta torba Gucci. Więc pozwól mi dostać się do szczegółów dla was wszystkich!

Oto, w jaki sposób moja Gucci Lady Stirrup Top radzi sobie z wynikami worków w naszych ocenach torebek torebki:

Estetyka
Jak powiedziałem powyżej, torba jest po prostu oszałamiająca. Od momentu, gdy położyłem na nim oczy, wiedziałem, że chcę to mieć. Smak Gucci jest inspirowany renomowanym modelem i podczas gdy worki strzemionowe są również w szeregu miękkich stylów, wersja strukturalna natychmiast przykuła moją uwagę.

Kolor tej torby jest niesamowity, z odrobiną ombre na dalekich krawędziach torby i ciemniejszymi szwami – wszystko po prostu wyskakuje. Kolejnym aspektem projektu, który uwielbiam, są ćwieki na górze ramki, co jest modnym dodatkiem bez przesadzania. Wszystko w tej torbie krzyczy ladilike, dlatego nazwa jest tak dopasowana.

Rzeczywistość sytuacji polega na tym, że większość torebek wygląda na siebie podobnie, i to te, które wyróżniają się, zawsze przyciągają moją uwagę. Wygląda na to, że wszyscy, którzy widzieli, jak nosząc tę ​​torbę, pochwalił mnie i nie mogę się doczekać, aby ją używać przez wiele lat.

Użyteczność + funkcjonalność
Chociaż ten projekt nie ma na sobie paska, ta torba jest o wiele bardziej przydatna niż wyobrażałem sobie. Oprawiony blat można łatwo otworzyć, szczypąc boki górnego zapięcia, a torba otwiera się w pełni do przestronnego wnętrza. Uwielbiam również dodanie przedniej kieszeni, która ma blat z skórnym zamknięciem zjeżdżalni. Te dwa główne obszary przechowywania są dostępne oprócz siebie, co zwiększa funkcjonalność torby.

Lubię myśleć o tej torbie jako mojej torbie Mary Poppins, ponieważ jest znacznie większa niż się wydaje. Wymiary nie są zbyt nieporęczne, ale pozwalają na noszenie mnóstwa przedmiotów. Wnętrze torby ma kilka kieszeni – jeden zamek błyskawiczny i dwa otwarte – które również pomagają oddzielić rzeczy. Znalezienie rzeczy w głównym przedziale może być trochę trudne (elementy ukrywają się w zakamarkach wnętrza, a klapa wnętrza nieco przeszkadza podczas wyszukiwania), ale ogólnie ta torba jest świetna, gdy dotyczy użyteczności i funkcjonalności.

Jakość + budowa
Ta torba jest nienagannie wykonana, a użyte materiały są premium, ale mój problem dotyczy wykończenia skóry na tej torbie. Skóra twarda jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem – jest trwałe i piękne, ale także z łatwością pokazuje zadrapania. Jestem znany Baby My Torms, a ta piękna torba nie jest wyjątkiem, ale nawet z tym, jak delikatnie ją traktuję, pokazały pewne zadrapania. Z czasem zużycie wyrówna się i pozostawi torbę wyglądającą, jakby była równie kochana, ale na początkowych etapach wyróżnia się. Może to wynikać z mojej osobowości typu A, ale posiadanie torby pokazują, że wszelkie zakłócenia jest osobistym wkurzeniem zwierząt.

W przeciwnym razie jakość tej torby jest oszałamiająca, bez żadnych szczegółów, które nie zostały uwzględnione i każdy materiał wybrany z ostrożnością. Konstrukcja jest również doskonała; W rzeczywistości ta torba jest tak pięknie skonstruowana, że ​​ożywiła moją miłość do Gucci. Oczywiście kunszt jest kluczowy, a ta torba sięga podstaw marki i prezentuje urok, który tworzy delikatną skórzaną torbę.

Wartość
Przepraszam mojej pięknej pani, ponieważ jest tak spektakularną torbą, ale jej cena jest po stronie. Zapoznałem się z towarami luksusowymi i ich cenami, ale niektóre torby wciąż mnie mylą, a to jest jedna z nich. Chociaż rozumiem, że kunszt należy wziąć pod uwagę wraz z materiałami, etykieta ceny 4650 USD zwykle ma jakąś egzotyczną skórę.

Nie zrozum mnie źle; Doceniam każdy szczegół tej torby, ale nie mogę powiedzieć, że wszyscy inni zobaczą, że kiedy zobaczą tę cenę.

Element „it”
Zakochałem się w tej torbie, ponieważ jest to czynnik „to”. Torba rozmawiała ze mną i nadal do mnie mówi. Kształt jest oprócz innych akcesoriów na rynku, a kolor jest teraz nie tylko wysoce poszukiwany dla akcesoriów, ale działa dobrze z gamą odcieni w szafie. Sylwetka o strukturze ladylisza zawsze znajdzie miejsce w mojej kolekcji, a moją torbą, aby wypełnić ten cel najlepiej teraz jest moja dama Gucci.

Całkowity wynik
Ta torba ma w sobie wszystko, co chcę – styl, urok i wdzięku. Im więcej go noszę, a tym bardziej na to patrzę, tym bardziej się zakocham. Żałuję, że nie znalazłem tego wcześniej, ale jestem tak podekscytowany, że mam teraz część mojej kolekcji. BędęUwielbiam tę torbę przez wiele lat i wierzę, że za 20 lat moja córka też. Torba jest również w pięknej niebieskiej skórze i czarnej zamszowej wersji. Kup za pośrednictwem Gucci za 4650 USD.

Leave A Comment