Torki Ted Baker obecnie w moim koszyku

Ted Baker zawsze znajdował się na moim radarze torebki, uważam, że projekty są takie piękne, modne, a co najważniejsze, przyjazne dla budżetu. Brytyjska marka luksusowa jest znana głównie z odzieży, która z pewnością jest cudowna, ale na podstawie worki w kierunku torbów Ted Baker. Będę pierwszym, który przyznam, że jestem seryjnym kupującym online, a kiedy robię swoje rundy, zawsze podziwiam torby Ted Baker.

Ted Baker istnieje już od ponad 30 lat, wprowadzając swój pierwszy sklep w 1988 roku. Pomysł za Ted Baker faktycznie przyszedł do imiennika marki podczas łowienia, a rok później Ted Baker otworzył drzwi w Glasgow w Szkocji. Ted Baker opracował markę z zamiarem budowania globalnej marki, a od momentu powstania jego pomysłu do dziś marka rozszerzyła się i przekształciła w globalnie odnoszącą sukcesy firmę, którą znamy dzisiaj.

Myślę, że głównym powodem, dla którego jestem fanem marki, jest to, że stają się równowagą między luksusem a dostępnością. Projekty są wysokiej klasy, modne i eleganckie, ale cena pozostaje fantastyczna. Im starszy, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że dobry projekt i interesujące szczegóły zawsze będą ważniejsze niż bycie „najdroższym”. Przez lata utożsamiałem drogie z modą, a to po prostu nieprawda.

Ted Baker ma niesamowite ubrania i buty, które powinieneś sprawdzić, czy chcesz zaktualizować swoją garderobę, ale podsumowałem moje ulubione torby z marki poniżej. Jeśli swędzisz nową torbę i chcesz dodać stylową torebkę do swojego arsenału na jesień, gorąco polecam torbę Ted Baker!

Ted Baker Ashher Croc Exbossed Skórzowa torba wiadra (319 USD)

Ted Baker Louissa Torba (269 USD)

Ted Baker Helena Padlock Crossbody (249 USD)

Ted Baker Acantha Circle Crossbody (219 USD)

Ted Baker Jasicca Large Metallic T Torka sprzęgła (195 USD)

Skórzana torba na kadrę Ted Baker Aniie (295 USD)

Ted Baker Solarr Half-księżycowa torba na ramię (249 USD)

Ted Baker Garance Snake-Embossed Cabrible Torb (249 USD)

Leave A Comment