Tourseforum Roundup – 21 czerwca

Hej torebki! Dokładnie jak byliście? Dzisiaj przynosimy Ci specjalną poniedziałkową wersję naszego regularnego podsumowania, aby sprawdzić, co poszło na TPF w zeszłym tygodniu! Dzisiaj przedstawiamy czerwone gorące torby bezpośrednio z forum! Jeśli jesteś nowy w tych podsumowania, witaj. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tu jesteś! Oto podsumowanie: te podsumowania są wykonane z ręcznego wyboru zdjęć udostępnionych przez naszych wyjątkowo własnych członków TPF ich toreb, które odkryliśmy podczas czytania z forum. Jeśli nie jesteś już członkiem, musisz być dostępny i dołącz do zabawy. Forum to fantastyczna lokalizacja, w której można połączyć z ludźmi, którzy dzielą torebki tak jak ty. Nasi członkowie pochodzą z całego świata, a także przechodzą cokolwiek od obecnych wydań, do utrzymania, pielęgnacji skóry, a także więcej. Utrzymanie tego, co się powiedzimy, zanurzmy się idealnie!

Zaczynamy dzisiaj od publikacji udostępnionego przez naszego członka STEP2005 w wątku „Mini Red 16c lub Tiny Red 20s”. To taki uroczy bit mini!

Gratulacje są w kupowaniu naszego członka Catmdl za jej nową Alma BB! Początkowo poprosiła o zalecenia społeczności w jej wątku „Pomóż mi wybrać ponadczasową czerwoną torbę”. Fantastyczny wybór!

Absolutnie uwielbiam tę niezwykłą Konstancję podzieloną przez naszego członka Pillsandpurses w „Red Color Family… tylko fotki!” wątek.

Następnie mamy ten instruktor Dinky świeżo rehabilitacji, a także udostępniony przez naszego członka Narnanza w „Co to za ostatnia torebka, którą kupiłeś? Udostępnij nam zdjęcie! ” wątek. Naprawdę, co za fantastyczna praca, wygląda fantastycznie!

Mamy również trochę Valextra, aby dodać do twojego dnia, udostępniony przez naszego członka Monique1004 w wątku „Valextra”. Lubię podglądać je o wiele więcej pod radarem.

Wreszcie, nie przynajmniej jest to wspaniała Bottega udostępniona przez naszego członka Ksuromax w „Bottega Veneta w akcji!” wątek. Uwielbiam kolor, a także rozmiar tego!

Jeśli opuściliśmy, chcesz znacznie więcej, mogę absolutnie zasugerować „Jakie są twoje 5 najlepszych toreb wszechczasów/tej chwili?!” wątek. Podoba mi się te wątki w stylu gry, ponieważ fajnie jest zobaczyć, co myślą inni członkowie, a także dokładnie, jak oceniali swoje ulubione. Podobnie lubię z wszystkimi fora na forum „Your Bag Showcase”, ponieważ jest to takie niesamowite, że można dokładnie zobaczyć, jak nasi członkowie zbierają torby, jakie produkty dodają, a także sprzedają. Cóż, to wszystko na ten tydzień, aż do następnego razu!

Leave A Comment