Modele, aktorki, a także modelki/aktorki pokazują nam swoje najlepsze torby z Gabriela Hearst, Gucci, a także projekty Chloé

są w tym tygodniu, a podejrzewam, że wszystkie zostały wdrożone jako częściowe niezbyt subtelnej kampanii, która przypomina wszystkim o pokazie mody Victoria, który zawsze emituje się po Święcie Dziękczynienia. (Nawiasem mówiąc, Czarny piątek nadchodzi. Plan budżetowy odpowiednio.) Nie wszystkie zgodne z projektami to anioły, oczywiście, jednak niewiele jest na liście płac VS w takiej czy innej metodzie.

Charlotte McKinney
Model, a także aktorka Charlotte McKinney została zauważona wokół Beverly Hills z czarną torbą Versace Palazzo Empire. Kupuj torbę Versace Palazzo Empire przez Farfetch.com (2150 USD)

EJ Johnson
Oto EJ Johnson, pozostawiając klub nocny Poppy z egzotycznym Croc Birkin. Nawet w moich najbogatszych, najbardziej luksusowych fantazjach z rzucaniem pieniędzy w powietrze nigdy nie pojawiam się w klubie z Croc Birkin.

Jasmine Take
Jasmine Takes niedawno jadła na Catch z czarną skórzaną tradycyjną klapą Chanel. Nie jest jedyną celebrytą, która została zauważona podczas Catch w tym tygodniu, a także zdecydowanie nie będzie ostatnią. Kupuj torby Chanel przez Vestiaire Collective

Jennifer Garner
Jennifer Garner przyniosła do kościoła tę stylową Céline Zippe Cabas, a także dobrze pasuje do jej godnej pozazdroszczenia kolekcji neutralnych, praktycznych projektantów torebek. Kupuj torby Céline za pośrednictwem Vestiaire Collective

Josephine Skriver
Oto duńska design Josephine Skriver, pozostawiając haczyk z gorącą czerwoną trenerem X Selena Gomex Selena Grace, z partnerstwa marki z młodym gwiazdą popu. Kupuj trenera X Selena Gomez Selena Grace Bag za pośrednictwem Coach (395 USD)

Kate Bosworth
Kate Bosworth znajduje się na ścieżce prasowej promując swój nowy film The Long Road House w tym tygodniu, więc nasza usługa obrazu jest praktycznie zagłuszana Kate Pics. Właśnie tutaj jest w Lax z torbą Chloé Faye Day. Kupuj torbę Chloé Faye Day przez Neiman Marcus (1850 USD)

Kate Bosworth
I właśnie tutaj jest, gdy jest bardziej metodą w Great Morning America ze wspaniałą, burgundową torbą Gabriela Hearst Ella.

Rosie Huntington-Whiteley
Wreszcie mamy Rosie Huntington-Whiteley, przynieś różowe satynowe sprzęgło Gucci Dionizus na gali filmowej Lacma Art +. Kupuj worki Gucci Dionizus przez Gucci

Leave A Comment