Torebki Fashion Week: Hermes

na wypadek, gdybyś wcześniej rozważał pomysł noszenia torebki o wartości 10 000 $ jako torby na siłownię i wykluczył ją, Hermes najwyraźniej chciałbyś przemyśleć tę decyzję.

Cała kolekcja Hermes Spring 2010 Jeana Paula Gaultiera była riffem w Country Club Chic, a masywny Kellys i Birkins jako zużycie treningowe, pełne skórzanych nośników piłek tenisowych, były wisienką na ciasto luksusowym. Niewątpliwie pomysł, że Kelly z białej podróży musi zostać przewieziony wokół lokalnego dworu tenisowego, jest żart, ale estetyka ładnie działa z ultrakleowymi linkami charakterystycznych toreb Hermesa.

Ogólnie rzecz biorąc, nie byłem tak zachwycony, jak zwykle, gdy sprawdzam serię najlepszych torebek na świecie. Zastanawiałem się wcześniej, dlaczego Hermes nie używa o wiele więcej węża w swoim linii, a ponadgabarytowy Python Birkins i Kellys odpowiedziały na to całkiem ładnie – to po prostu nie działa. Wszystkie torby z wężownicą wyglądały na pominięte i śmiem to powiedzieć, fałszywe. Chyba że brakuje mi punktu, jestem zszokowany, że Gaultier pozwolił im chodzić po wybiegu.

Ogólnie rzecz biorąc, jestem trochę rozczarowany. Egzotyczne sprzęgła były przewidywalnie wywołujące ślinę, a wpływ tenisowy, który znalazł się na linii akcesoriów, jest bardzo odpowiedni dla marki, której klienci prawdopodobnie liczą się jako członkowie różnych klubów wiejskich. Ale z zasobami i kunsztem, które Hermes ma do dyspozycji, miałem nadzieję na trochę więcej.

Leave A Comment