Uwielbiam to lub opuść: nowa torba Dior Runway

Torba Dior Runway była pierwszym dużym debiutem akcesoriów po ery Simonsa po RAF w Dior (na wybiegu, jak sugeruje nazwa), a ja byłem , co prawda, trochę podejrzliwy. Było to przynajmniej częściowo ze względu na moje ogromne przywiązanie do worków stworzonych podczas kadencji Simonsa w legendarnym francuskim domu projektowym i smutku podczas jego dobrowolnego odejścia, ale motywowało to również proporcje torby i tym, jak nie na miejscu wydawało się, że z obecnymi trendami. Kilka miesięcy później zaczyna się na mnie rosnąć.

Torba, jak widać, jest zasadniczo workiem Lady Dior, który jest przysiadem i długi, co jest podobne do tego, jak Jean-Paul Gaultier zmienił proporcje Birkina, aby stworzyć JPG nosząc Birkin podczas jego pobytu w Hermès. Zamiast przekształcić górne uchwyty w dłuższe paski do przenoszenia, torba pasa startowa wykorzystuje osobny, duży pasek do przenoszenia, który jest wystarczająco długi, aby torba była prawdziwą torbą do przenoszenia, ale nie wystarczająco długie do przenoszenia. Ten pasek i fakt, że górne uchwyty składają się całkowicie na boki torby, są tym, co mnie sprowadziło.

Kształt wciąż wydaje mi się trochę niezręczny, prawdopodobnie dlatego, że nikt inny nie robi tego teraz idealnie, ale jest coś do powiedzenia na temat gotowości ucieczki od worków siodłowych i worków z klapą z paskiem łańcucha, które zdominowały półki sklepowe przez pory roku . Często nowa rzecz wydaje się dziwna tylko dopóki twoje oczy przyzwyczaiły się do tego, ale często to obawy utrzymuje się na zawsze-jedynym sposobem, aby wiedzieć, w jaki sposób ostatecznie pójdę na torbę na wybiegu, jest czekanie i zobaczenie, ale ultra-e-podeszwy wersje Dostępne są teraz oszałamiające.

W takim przypadku miłości lub zostaw, nie jestem w stanie zrobić boku, dopóki nie otrzymam dodatkowych informacji. W którą stronę byś poszedł?

Leave A Comment