Gossip Girl: Sezon 2, odcinek 4

Blake Lively As Serena, Leighton Meester jako Blair, Amanda Setton jako Penelope, Nicole Fiscella jako Isabel i Laura-Leigh jako gwiazda Amandy w Gossip Girl on the CW.

Szczerze, panie, kocham mnie plotki. A teraz, według popularnego popytu, będziesz mieć cotygodniowe podsumowanie od nikogo innego niż, ja!

W tym tygodniu znajduje się Serena, niezbyt lonio-chłopca Dan, Chuck „I’m Chuck Bass” i królowa B (och, i kuguar-humping Gigolo Nate, którego nazwisko w programie musiałem Google, mimo że miałem Google, mimo że miałem Google, mimo że miałem Google, mimo że miałem Google, mimo że miałem Widziałem przynajmniej każdy odcinek serialu. Jest taki nudny) wraca na swój starszy rok Upper East Side Quasi-High School. Aha, a Lil ’J i Eric prawdopodobnie też wracają do szkoły, ale ich historie nie idą w tej chwili (chociaż naprawdę chcę, żeby Eric miał uroczego małego chłopaka!). Jak zawsze dobre rzeczy (i spoilery) szukają skoku.

Jeśli zdarzy ci się pobrać odcinki Gossip Girl lub złapać powtórkę, proponuję naprawdę niedrogą grę w picie: pij, gdy postać Chace Crawford Nate zmienia wyraz na jego twarz na coś innego niż lekko zirytowane oszołomienie. Dlaczego gra jest taka tania? Ponieważ on nigdy nie. Muszą go zamknąć, bez koszuli, w klatce tańczącej go-go i użyć go jako cięcia między scenami, ponieważ Candy Eye to wszystko, dla czego jest dobry. Później dotrzemy do humpingu kuguara.

Dan z nową dziewczyną Amandą i Chuckiem robienia zdjęcia

Tak więc, jak powiedziałem, pierwszy dzień szkoły. Wszyscy denerwują się, aby zobaczyć, co się dzieje z drugą stroną ich byłych liści, a wiadomość jest dobra dla nikogo. Cóż, może z wyjątkiem preening Idiota Dana, który w jakiś sposób udało się znaleźć singla nowej dziewczyny, która wygląda jak biedny mężczyzna Drew Barrymore z poważnie mangy włosami. Że po Serena van der Woodsen? Nachylenie.

Blair uważa, że ​​wszystko idzie płynie z małym lordem Fauntleroyem lub jakimkolwiek jego imię, biorąc pod uwagę, że uderzył Chucka w twarz po czarnej (i po czarnej sesji makijażu), ale wszyscy zgadliśmy, ona się myliła. Chuck nie wie o tym od razu, co powoduje wiele jego charakterystycznych czaających się i rażących, i to jest coś, co robi żaden inny.

Ale nie wszystko jest dobrze z Blair, Panem, Nate i jego pracodawcą seksualnym Księżną. Lub Vanessa, która jest rodzajem dziwnej strony trzeciej tego wszystkiego. Przez cały sezon czekałem na coś tak soczystego – księżna, która szantażuje Nate’a w służbie seksualnej, ponieważ jego tata/kapitan ukrywa się przed finansową i legalną łupem na Dominice, a ona wie, w rzeczywistości również sztapia pasierb, Pan, Pan, Kto jest chłopakiem Blaira.

Nate jest byłym Blairem i jest uwielbiany przez Vanessę, Dana z Brooklynem w uciążliwości najlepszego przyjaciela. Księżna próbuje zdjąć Vanessę za marne 5000 $ (może to dodatkowo na Brooklynie niż na Manhattanie? (err, mack-mum) w ustawie (lub czynnym akt). Oczywiście chwyta czek i robi zdjęcie z telefonu komórkowego, które łapią się nawzajem, zanim biegnie prosto do Blair z dowodami. Ponieważ nikt w tym programie nie robi ani nie widzi niczego bez robienia zdjęcia telefonu komórkowego.

Blair konfrontuje się z makabrycznym dwójką i zgadzają się wyciągnąć z Dodge i spłacić restytucję Nate’a. Są jednak udaremnione przez kompletne i całkowitą idiotyzę Vanessy; Staje się całkowitą i idzie do księcia ze zdjęciami, pieprząc wszystko dla wszystkich, w tym siebie. Nate wścieka się na nią, ponieważ nie przyszła do niego z jego obawami, których nie dostaję w żaden sposób – Nate nie ma wystarczającej liczby komórek mózgowych pływających w głowie, aby wyczarować tę myśl.

Serena w bandażu Herve Leger. Przejdź przez Net Porter

Wszystko nie jest dobrze, gdy dotyczy to Dana i Sereny, którzy zerwali się na ostatni odcinek po raz 800 po tym, jak wyrzucili się nawzajem (w tym jedno szczególnie paskudne zdarzenie w Hamptons Jitney, EWW), a teraz próbują wyjść- Zranij się w spektakularnym pokazie nieudolności, który sprawia, że ​​zastanawiasz się, dlaczego Blair daje im porę dnia. Mam na myśli, że to rzeczy, które mogę (i, uh, mieć) odstąpienie – po pierwsze, Serena podąża za główną przewagą Blaira i próbuje zakazać dziewczyny (której nazywa się Amanda, co sprawia, że ​​lubię ją jeszcze mniej) od umawiania się z Danem, wywołując ją, wywołując ją w kręgu przyjaciół. Serena zwolnia zwolnienie w ostatniej sekundzie, ale Dan jest jak zawsze otwór a i pojawia się w barze przed wszystkimi przyjaciółmi Sereny z tą samą dziewczyną. Tak więc, w krainie ludzi, którzy wiedzą, jak zarządzać tymi rzeczami, przyjaciele Chucka i Sereny robią urocze Nair-Tini i zrzucają ją na tył głowy dziewczyny-pojawia się wesołość, a jej paskudne włosy wypadają. Dan, mając świadomość 6-tygodniowego szczeniaka, automatycznie obwinia Serenę za całą sprawę, mimo że nigdy nie wykazywała zdolności do takiej niesamowitości, kiedy się spotykają.

aI zatem dzieje się coś pięknego – dowiadujemy się, że Chuck jest mózgiem całej sprawy. Zatrudnił dziewczynę, aby była zainteresowana Danem, aby Serena stała się zazdrosnym potworem (co robi) i wróciła do prowadzenia szkoły, zmniejszając Blaira do drugiego miejsca, aby przekonać ją za to, że go nie zabrał. Znakomity. I dlatego ludzie jest basem Chucka, a my nie. To nowe, znacznie niezwykłe wcielenie Sereny udaje się szybko wysłać Dana z powrotem do jego pierwotnego statusu samotnego chłopca, dokładnie tam, gdzie musi cierpieć przez resztę sezonu i mam nadzieję, że nigdy więcej nie wypowiedziała innego słowa o serialu. Musi wiedzieć lepiej, niż próbować pokonać tych ludzi we własnej grze.

Nie mogę się doczekać głównego wystawienia Blair-Serena wkrótce w Verrrrrry-prawdopodobnie następnym odcinku, z wyglądu podglądów. Plus, to tydzień mody w pokazie! Wskazuje to na wiele ubrania Gorgy dla nas, aby spojrzeć na siebie i wiele niesamowitych imprez, pomimo ich statusu nieletnich (to zjawisko nastolatków w barach zdziwiło partnera mojego współlokatora przez cały odcinek). W tym sezonie sprawy stają się soczyste – czy jest już w następny poniedziałek?

Gossip Girl: Sezon 2, odcinek 4 styl

Lily – Naszyjnik Van Cleef i Arpels, zapytaj online. Hermes Kelly, zapytaj Hermesa.

Serena – sukienka Bandage Herve Leger, 1250 USD za pomocą netto Portera.

Vanessa-sprzęgło Dye Rebecca Minkoff, zdobądź RM w sklepie BOP.

Obrazy za pomocą CW

Leave A Comment