Kotur rozwiązuje nieznośny numer nagród w torbie wieczorowej

, zawsze nakłada na to sprzęgła, a także jeśli chodzi o wybór nieco wieczornej torby, zawsze mamy dokładnie ten sam problem: włożenie telefonu w pudełko w pudełku Połącz w metodzie, która również pasuje do naszych kluczy, portfela i szminki. W ogóle znalezienie mojego telefonu jest trudne, szczególnie gdy ma na nim sytuację (nagie iPhone’y mnie denerwują), jednak dostęp do niego przez cały wieczór bez denerwowania delikatnej równowagi zawartości mojej torby jest prawie niemożliwy. Kotur #getSmartBag Elaphe Minaudiere wymyślił co najmniej jedną metodę rozwiązania tego problemu: przypiąć telefon na zewnątrz torby. w porządku.

Na początku martwiłem się, że to umieszczenie motywuje docieranie ekranu, jednak poradzisz sobie z tym: mój telefon jest cały czas, zderzając się z tabletami, a także batonami, a także krawędzi płyt obiadowych, a także wszelkiego rodzaju Inne rzeczy, nie wspominając o zawartości mojej torby, z którą musi się zmieniać regularnie. Zwłaszcza, gdy się przewróci, nie wydaje się to żadnym bardziej ryzykownym, a także sprawdzenie Twittera lub odpowiadanie na tekst byłoby dość łatwe. W przypadku zdjęć sytuacja worka odchyla się od ciała (ogólnie jest zabezpieczona magnesem), umożliwiając poddanie obiektywu. Wierzyłem w to kilka razy, a także nie byłem w stanie ustalić żadnych oczywistych wad stylu, co jest stosunkowo imponujące, gdy zastanawiasz się, że projektanci próbowali odkryć metodę rozwiązania uporczywego Problem wydajności torebki, z którym niewielu innych rozwiązało.

Najbardziej zauważalnym ograniczeniem jest oczywiście to, że torba będzie kształtować tylko iPhone’a 5, 5c lub 5s, jednak jeśli jesteś na rynku kosztownego sprzęgła, najprawdopodobniej jesteś bardziej prawdopodobny niż typowy Najbardziej zaktualizowana wersja najmodniejszego telefonu na świecie. Osoby z Androidem nie mają szczęścia, jednak najprawdopodobniej są wykorzystywani do tego uczucia, prawda? (Stwierdzam, że w Commiseration jako były użytkownik Androida.

Leave A Comment