Z pewnością nie możesz oskarżyć celebrytów o noszenie fałszywych toreb w tym tygodniu

, gdy torba Chanel mówi ci, że jest to w 100% Chanel, z pewnością musisz wziąć to za słowo. Łatwiej jest liczyć na tę torbę Chanel, gdy jest oczywiście na ramieniu odpowiedniego listera A. Również z torbami Saint Laurent i Louis Vuitton. Gwiazdy były szczególnie stronnicze w stosunku do wszystkich łatwo zidentyfikowanych, autoreferencyjnych i często replikowanych stylów w tym tygodniu.

Alessandra Ambrosio
Tote na plaży Saint Laurent
795 USD przez Saks
Alessandra Ambrosio niedawno nosiła tę płótno Saint Laurent Beach Tote do Lax. Jak można podejrzewać, ta torba jest jedną z najtańszych torb Saint Laurent, jakie można kupić. Ale z drugiej strony jest to tylko płócienna torba z akcentami skórzanej skóry cielęcej.

Beyonce
Blood & Honey Norek Sprzęgło
Królowa Bey nosiła to bardzo powiązane futro krwi i miodu na imprezę na imprezie, którą rzuciła dla swojej załogi w Nowym Jorku. Zaskakujące jest to, że ta uścisk nie został całkowicie wyprzedany, zgodnie ze stroną internetową marki. Jest to również pełne wielkie bardziej niż podobne torby z norek i miodu, z powodów, które na zawsze pozostaną tajemnicą.

Hilary Duff
Louis Vuitton Speedy
Aby nie zapomnieliśmy, Hilary Duff robi miejsce w jej epickiej kolekcji torebki/serca dla Louisa Vuittona. Niedawno nosiła ten klasyczny Louis Vuitton post na kolację w Catch w LA.

Kourtney Kardashian
Hermès Birkin
Kupuj Hermès Birkins przez Vestiaire Collective
Oto Kourtney Kardashian, wracająca do domu z Paryża ze swoim białym Birkinem 30 cm. Jak widać, Kardashianie wywierają na swoje bezpieczeństwo, z powodów, które wszyscy możemy zrozumieć.

Kris Jenner
Hermès Crocodile Birkin
Kupuj Hermès Birkins przez Vestiaire Collective
A oto Kris Jenner i jej BF Corey Gamble, kierując się na miejsce Kim po powrocie z Paryża z żółtym Croc Birkin. Ich personel ochrony z pewnością nie ryzykuje w tym tygodniu.

Kristen Stewart
Tote Chanel Shearling
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Mówiąc o wiele lżej, mamy bardzo niezbędną aktualizację wiadomości o włosach celebrytów: Kristen Stewart jest teraz platynową blondynką. Paps znalazła ją opuszczającą hotel z tą niewątpliwie autentyczną torbą Chanel Shearling. Torby nie kłamią.

La La Anthony
Torba Givenchy Antigona
2435 USD za pośrednictwem Nordstrom
La La Anthony niedawno nosiła tę konwencjonalną czarną skórzaną torbę Givenchy Antigona do mieszkania BFF Kim Kardashian w Nowym Jorku. Parada celebrytów, które widzimy, sprawdzają Kim K., najprawdopodobniej rozciągnie się na następny tydzień.

Mindy Kaling
Chanel Classic Flap Bag
Kupuj torby chanel przez Vestiaire Collective
Wreszcie, oto Kaling, podwójnie go, gdy pozostawia widok w Nowym Jorku. Na jednym ramieniu ma czarną skórzaną torbę z klapą Chanel, a na drugim niekończącym się torbie Louis Vuitton.

Leave A Comment