Przyjrzyj się blisko Chanel’s Metiers d’Art 2015 Paris-Salzburg Torby

Uwielbiamy wszystkie sezony mody jednakowo, ale minusem prezentacji kurortu i upadku jest to, że rzadko otrzymujemy szczegóły strzały torebek; Zwykle marki wydają obrazy pełnego wyglądu, które zapewniają tylko niewielką wysokość na całym obrazie akcesoriów. Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy, Chanel jest znacznie dokładniejszy niż inne marki, a marka właśnie wydała pełny zestaw zdjęć prasowych zawierały torebki Chanel Metiers d’Art Paris-Salzburg 2015.

Ta kolekcja zadebiutowała dwa tygodnie temu w Austrii, a teraz mamy z bliska wyobrażenie o tym, jak będą wyglądać inspirowane Salzburgami torby przed upadkiem 2015. Ta kolekcja ma tendencję do wypaczenia mniej dosłownego niż kilka poprzednich pokazów pasa startowego Chanel, z austriackim szczegółami tu i tam, które zwykle nie przytłaczają torb. Być może najbardziej znaczącym dodatkiem do składu torebki Chanel jest torebka dla dzieci z najlepszym zarządzaniem oprócz normalnego paska do przenoszenia. To trochę jak Gilding the Lily-torba dla dzieci jest świetna jak-ale fani Chanel zawsze są głodni nowej odmiany starego faworyta.

Ogólnie rzecz biorąc, jest wiele z nich w tej kolekcji. Sprawdź pełny skład poniżej; Torby te prawdopodobnie będą dostępne w połowie lata 2015.

Leave A Comment