Marc Jacobs robi się błyszczący bez pomocy skóry patentowej

, wielu z was prawdopodobnie widziało osobiście jakąś wersję skóry powlekanej Marc Jacobs MJ, a jeśli masz, wiesz dokładnie, co wskazuję Kiedy mówię, że nie przypomina mi to żadnego projektanta, który widziałem w ciągu ostatnich kilku lat, a może kiedykolwiek. Nie jestem pewien, czy to dobra czy zła rzecz, ale zawsze doceniam innowacje.

Dużo uderzającą rzeczą w tej torbie, gdy widzisz ją osobiście, jest to, jak idealnie gładka jest skóra; W rzeczywistości nie wierzyłem, że to skóra, kiedy po raz pierwszy wybrałem jeden z nich. Ale jest to po prostu niesamowicie gładkie i bez śladu zboża lub naturalnej niedoskonałości. To, czy ci się spodoba, zależy od twojego osobistego stylu. Osobiście uważam tę torbę i materiały używane, aby była absolutnie fascynująca; Po prostu żałuję, że nie przyszedł w wersji czarno -szarej.

Po dotknięciu tej torby pierwszą rzeczą, którą zauważasz, jest to, że jest bardzo, bardzo sztywna. Nieelastyczność pomaga w standardowym wyglądzie i strukturze torby i pozwala na połysk skóry. Powłoka na torbie nie jest tak błyszcząca jak patent, ale nadal nadaje torbie bezbłędne, prawie fałszywe jakość. I wskazuję, że w normalnie pozytywny sposób; Z bliska skóra jest inaczej niż ogólnie wszystko, co widziałem ostatnio na torbie.

Z grubą, strukturalną skórę jest jednak ciężka, co jest prawdopodobnie głównym minusem tej torby. Torby Marc Jacobs zawsze są ciężkie, a ta nie jest wyjątkiem, chociaż nie sądzę, aby waga była wygórowana. Jeśli chcesz torbę, która zanurzy się z wiekiem, ta nie jest, ale materiał w wieku kosmicznym nadaje temu standardowej torbie całkowicie nowoczesną krawędź. Przejdź przez Bluefly za 1196 USD.

Leave A Comment