Christian Dior: Designer of Dreams Display otwiera się w Brooklyn Museum

, jeśli przestrzegasz Purseblog na Instagramie, możesz zobaczyć zdjęcia w zeszłym tygodniu z gwiazdorskiego wydarzenia Diora w Nowym Jorku. Wydarzenie rozpoczęło się na początku wystawy Christian Dior: Designer of Dreams, która została na nowo na Brooklynie Muzeum po udanych doświadczeniach w Paryżu, Szanghaju, a także w Londynie. Przed otwarciem publicznym miałem przyjemność pójść na podgląd wydarzeń, a także był to wspaniały wieczór. Wyświetlacz był nieziemski, prezentując wiele utworów, a także artefakty z domu Diora.

Początek

Znakomite doświadczenie kronika życia, a także czasów Christiana Diora, zarówno samego faceta, jak i całego biznesu. Nowa scenariusz narracyjna zawiera ponad 70 lat historii, wszystkie podane życie, a także przewidywane przez samego Diora.

Wystawa zawiera niezliczone elementy z archiwum Diora, od koncepcji do ukończenia, takie jak szkice, próbki materiałowe, a także prototypy do ukończonego produktu. Za każdym rogiem jest coś, co można zobaczyć.

Christian Dior: Designer of Dreams otwiera się podróżą z Paryża do Nowego Jorku, kiedy pan Dior poleciał do Ameryki we wrześniu 1947 r., Ustanawiając swoją spółkę zależną stanową rok później. Kilka jego najwcześniejszych dzieł haute couture jest widocznych w tej części podróży, która zapewnia umysł innowacyjnego geniuszu.

Podróż z sztuką i modą

Stamtąd wystawa świętuje wiele innych momentów w historii Diora. Istnieje ODE dla kilku najbardziej znanych amerykańskich fotografów, prezentujących kultowe odbitki przeszłości, a także teraźniejszości, z których wszystkie złapały ekstrawaganckie sylwetki Diora oprócz stworzeń jego następców.

Mówiąc o następcach, duża część wyświetlacza pokazuje wizje, a także dzieła kreatywnych reżyserów Diora, od Yves Saint Laurent, Johna Galliano (który nie pamięta swojego kultowego papieru gazetowego), a także Raf Simons po cechą Marię Grazię Chiuri. Istnieją sukienki, które były używane przez kilka najcenniejszych aktorek wszechczasów, od Grace Kelly po Jennifer Lawrence, a także inne wspaniałe elementy za każdym rogiem.

Od sztuki po modę, a także marzenie, które zaczęło się od jednego człowieka, Christian Dior: Designer of Dreams to wspaniała eksploracja sztuki, a także mody, a także jest koniecznością, jeśli jesteś w Nowym Jorku lub odwiedzasz Nowy Jork Tej jesieni. Zobacz więcej z poniższego doświadczenia, wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Diora.

Leave A Comment